Joanna Krupa i tregon të gjitha

Ajo nuk humbet asnjëherë rastin për të treguar format e saj perfekte. Kështu, gjatë një eventi të mbajtur në Las Vegas, modelja dhe aktorja polake, Joanna Krupa i ka lënë pak vend imagjinatës me një fustan të bardhë, që me një shikim të shpejtë dukej modest.

jo1

Por me një vështrim pakëz më të vëmendshëm mund të dallohej lehtësisht se 35-vjeçarja nuk kishte veshur reçipeta dhe prerja e ngushtë e fustanit të bardhë ia tregonte pothuajse të gjithë gjoksin.

jo2

jo3