Ky çift është bërë milioner me një ide të thjeshtë

Ky çift fotogjenik ka arritur të kthejë udhëtimin në një punë me orar të plotë, falë talentit të tyre në fotografimin mahnitëse me bikini. Aussies Jesse Allen dhe Pixie Marlan u takuan në një bar në Sydney tre vjet më parë, dhe tani ndajnë një karrierë të suksesshme duke punuar me markat kryesore të modës […]

Kjo bukuroshe, po kërkon djalë shqiptar

Beniada Nishani, vajza që më shumë sesa si modele, u përfol disa muaj më parë si mbesa e ish-presidentit Nishani, ishte edhe në fund të këtij sezoni në Top Magazine. Gjatë një interviste në muajin shtator, bukuroshja tregoi për dëshirën e saj për të gjetur një djalë tradicional shqiptar. Pas atij programi, Beniada mori shumë […]

Xhensila publikon kilpin e këngës “Çelësi i zemrës”

Xhensila dhe Besi në këtë klip vijnë më të dashuruar kurrë dhe sjellin atmosferë festash Kënga “Çelësi i zemrës ”, ishte surprizë e Xhensila Myrtezajt për bashkëshortin e Bes Kallakun në ditën e dasmës. E ky projekt në prag të Vitit të ri u finalizua edhe me videoklip. Ashtu siç edhe kënga është shumë personale […]

Dafina Zeqiri ju mahnitë në imazhet e fundit, kaq të bukur se keni parë asnjëherë (FOTO)

Është ndër këngëtaret më atraktive dhe më të pëlqyera të skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për artisten Dafina Zeqiri e cila tash e një kohë ka fituar zemrën e mijëra fansave të saj. Daffy përveç sukseseve që ka hasur në vendin tonë ajo muzikën e saj e ka transmetuar edhe në tregun ndërkombëtar […]

Pranë dritares, Shkenda Dubova pozon krejtësisht e zhveshur (FOTO)

Më e komentuar dhe më e përfolur padyshim që është edhe artistja nga Gjilani, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për Shkenda Dubovën e cila nuk ngurron të shfaq trupin bombastik që ka, e përveç kësaj ajo çka e karakterizon këngëtaren është edhe pamja tërheqëse që ju mahnitë. Shkenda është aktive edhe në rrjete sociale e cila […]

Mesazhi i Ronelës: Pa ju, unë do isha thjesht një endërrimtare!

Ronela Hajati është njëra prej artisteve që ishte e angazhuar në muzikë gjatë gjithë vitit. Ajo është shumë e dashur për publikun, që i pëlqen shumë këngët e saj, shkruan lajmi.net. Festat janë një mundësi e mirë për artistët tanë për t’i falënderuar përkrahësit e tyre që i kanë sjellë deri këtu ku janë tani. Ronela […]

Majlinda nuk ia lë Roanin Majkut as për Vitin e Ri

Majlinda dhe Majku u bënë prindër për herë të parë këtë vit dhe 2017-a iu dha dhuratën më të bukur atyre dyve. U ndanë, prandaj nuk mundën që ta shijojnë së bashku rritjen e djalit të tyre. Majlinda posedon kujdestarinë e djalit dhe Majku e sheh më rrallë se ajo, përcjell ORAinfo. Edhe për këtë […]

Gjyste Vulaj gjysmë e zhveshur gati për të festuar sonte: Gati Gati veç edhe me u vesh

Këngëtarja Gjyste Vulaj është gati për të festuar sonte. Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një fotografie në Instagram në të cilën shihet gjysmë e zhveshur me peshqir në kokë, shkruan lajmi.net ”Gati, gati veç edhe me u vesh tani, mirë mirë po dukem’ , ka shkruar ajo përkrah fotos./

Rita tërësisht e zhveshur hyn më 2018

Në mënyrën më joshëse të mundshme, Rita Ora do të hyjë në vitin 2018. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka publikuar një fotografi në të cilën shihet tërësisht e zhveshur teksa “prezantohet” me vitin e ri. “Tung, unë jam Rita. Më vjen mirë që të takoj 2018!”, ka shkruar ajo. Viti 2017 ishte shumë i […]

Njihuni me vajzën që po e sfidon keq Kim Kardashianin (FOTO)

Lyudmila Kokoscheviy është vajza ruse, e cila po çmend njerëzit në rrjetet sociale. Eshtë 1.75 e gjatë dhe me një trup të mrekullueshëm. Ajo çfarë bie shumë në sy është gjoksi i saj i madh, i cili është një ndër faktorët kryesor përse shumë meshkuj e ndjekin atë. Lyudmila me këto lloj fotosh që poston, […]