Këngëtarja Gjyste Vulaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes se mediave Ajo përsëri ka treguar gjoksin e saj gjigant. Edhe pse nuk ka pasur të veshur bikine, Gjysteja ka pasur të veshur një fustan. Për çudi litarët e këtij fustani nuk mund të ndalnin që të vihet në pah gjoksi gjigant i këngëtares. Ndryshe, Gjysteja është e njohur si njëra prej këngëtarëve që qysh herët ka ekspozuar trupin e saj duke treguar ar asetet e saj superseksi.

Marina e bën frizurën ‘kosovarçe’ për emision, kaq interesant po duket

Marina Vjollca po përkujdeset që secilin emision të jetë më e bukur se herën e kaluar. Ajo po vjen me befasi të ndryshme në pamjen e saj, ku edhe publiku e ka në fokus. Marina me t’u kurorëzuar me Getin u bë një nuse kosovare e duket që kjo po i pëlqen edhe ta manifestojë […]

Luana Vjollca super me pamjen, këtë javë vjen krejtësisht ndryshe

Moderatorja sexy ka zbuluar të ftuarit e rradhës në emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ Bukuroshja e ekranit, Luana Vjollca ndryshe nga puntatat e tjera ku është shfaqur me fustane, kësaj radhe ka vendosur të vijë me një kostum të zi serioz. Edhe aq serioz nuk është në fakt, pasi pjesa e gjoksit është paksa […]

Upsss, Linda Halimi e nxjerr jashtë…!

Këngëtarja Linda Halimi njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo. Pak me parë ajo ka publikuar disa foto në Instagram duke shfaqur linjat e saj te tunifikuara. Ajo që bie në sy është se Linda kësaj herë ka tërhequr vëmendjen duke provokuar […]

Sabri Fejzullahu: Kisha vendosur të mos martohem, por sapo pashë Nerën i thash se do të ishte gruaja ime (Video)

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera, kanë qenë të ftuar së fundmi në emisionin “Rudina”. Ata kanë rrëfyer shumëçka nga jeta e tij, ndër to ka cituar edhe takimin e parë me bashkëshorten e tij. “Kisha vendosur të mos martohem, por sapo pashë Nerën i thash: Ti do të jesh gruaja […]

I mbuluar nga thinjat, Bekimi kaq shumë është plakur sa nuk njihet

Astrit Kabashi është aktori që për një kohë të gjatë luajti rolin e Bekimit në serialin ‘Kafeneja Jonë’, që pati një shikueshmëri të madhe. Bekim është emri me të cilin ende personifikohet aktori i famshëm dhe ende ubliku ka të njëtën simpati për këtë rol, përcjell ORAinfo. Një kohë të gjatë nuk u pa në […]

Djali me fat i Mihrijës, Bleona Qereti kërkon ta puth atë (Foto)

Djali i Mihrijës po shkon hapave të babait dhe nënës së tij, por me një ndryshim në zhanër. Ai po synon të bëhet një reper dhe për këtë ka përkrahjen e prindërve të cilet edhe po e promovojnë. Është rritur dhe i kaluar me gjatësi edhe prindërit e tij, dhe tani është në kohën për […]