Blerona Zeqiri izolohet në ditën e parë të vitit 2018

Moderatorja e “RTV 21”, që gjithashtu është figura më e përfolur e këtij televizioni, gjatë gjithë vitit 2017 është komentuar pafundësisht për mbipeshën e saj dhe po ashtu për ekspozimin e gjoksit Blerona, u bë bionde për festat e fundvitit. Ngjyra e re po i rri bukur moderatores së “1 kafe prej shpisë”. E, nuk […]

Marina e mrekullueshme për festa, shpërthen me gjoksin e saj (FOTO)

Personifikohet moderatorja më e bukur shqiptare, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për bukuroshen nga Shqipëria Marina Vjollca, e cila çdo javë na befason me llukun e saj. Atë çdo të dielë e kemi pranë ekraneve televizive ku sjellë shumë befasi për publikun shqiptarë. Marina është aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme e […]

Familja e Limajt në një fotografi për Vitin e Ri [Foto]Familja e Limajt në një fotografi për Vitin e Ri [Foto]

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka zgjedhur të realizojë një fotosesion të ri me rastin e ndërrimit të motmoteve. Limaj ka pozuar përkrahë familjarëve të tij. Derisa krahas tij shihet bashkëshortja dhe vajzat e tij, nga ana tjetër janë djali me nusën dhe vajzen e tyre disa muajshe. Ky portret i mirë familjar sigurisht që […]

“Bonbon” e Era Istrefit arrin gjysmë miliardë shikime

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, është bërë e famshme në mbarë botën me këngën e saj “Bonbon” e cila ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm. Tani, duket se “Bonbon”, edhe pse pas një viti që nga publikimi, po vazhdon të ketë sukses, transmeton Koha.net. Kjo këngë e Erës ka arritur gjysmë miliardë shikime, më saktësisht […]

Sa vite i duhen një shqiptari për të bërë 1 milion dollar

1 milion dollar, shumë njerëz as nuk i kanë parë dhe as nuk i kanë përfytyruar. Imagjinoni kartëmonedha me prerje prej 100 dollarësh të bëra bashkë, që e kalojnë lartësinë një metër dhe peshojnë mbi 10 kilogramë. Për të bërë bashkë kaq shumë para, mesatarisht një shqiptari do t’i duhet që të punojë 2 shekuj […]

Alba Morina vjen atraktive në sesionin festiv për vitin 2018

Prezantuesja e njohur e ekranit, Alba Morina, ka shfaqur anën e bukur të saj. Ajo ka realizuar së fundmi një fotosesion me fotografin e njohur, Norik Uka. Në këtë sesion ajo shfaqet bukur dhe tejet festive, duke tërhequr vëmendjen në rrjetin social Instagram. Me garderobë e dukje të thjeshtë, ajo shfaqet mjaft bukur në sesionin […]

Pamje skandaloze: Vetura godet qytetarin për vdekje në Malishevë, askush nga qytetarët nuk e ndihmon

Në orët e pasditës së sotme ka ndodhur një aksident i rëndë me ç’rast makina e tipit Golf ka goditur kalimtarin e rastit i cili ka pësuar lëndime të rënda. Sipas dëshmitarëve okular, qytetari i aksidentuar është nga fshati Drenoc. Ajo që bie në sy është mosreagimi i qytetarëve për ta ndihmuar të lënduarin i […]