Djali dhe reja e Remzies e ‘kallin’ atmosferën për Vitin e Ri

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani. Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale. Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet. E për festën e Vitit të Ri natyrisht se festuan edhe ajo së […]

Kjo pije është vrasësi i kockave tuaja dhe ju e pini atë çdo ditë

Shumica e njerëzve sot përdorin pije të gazuara në baza ditore dhe nuk e dinë sa keq bëjnë për shëndetin e tyre këto pije. Ja se si ato ndikojnë në trupin tuaj: 10 minutat e para Vetëm 1 gotë pije të gazuar përfshin 10 lugë sheqer, që është 100% më shumë se doza minimale e […]

Gazetares së sportit i ngrihet fustani, “pa qëllim”(video)

Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe. Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës./lapsi/  

Yllka publikon video romantike duke u puthur me këtë mashkull

Ajo pëlqehet shumë nga publiku për hitet e shumta që ka sjellë. Bëhet fjalë për këngëtaren Yllka Kuqi e cila gjithmonë është veçuar për zërin e saj, transmeton Gazeta Express. Yllka si shumë yje të njohura të estradës dukshëm ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Së fundmi këngëtarja e famshme në llogarinë e […]

Modelja e ‘Fajin ma la’ refuzon oferta për klipe, kjo është arsyeja

Ziza Pajaziti u bë e njohur me pjesëmarrjen në një videoklip. Bëhet fjalë për ‘Fajin ma la’ të Milot Hasangjekaj dhe Floriani, shkruan arbresh.info. E ftuar në n’ZOOM modelja flet për eksperiencën që i solli ky videoklip. Cilat oferta i ka refuzuar dhe për çfarë arsye e kuptoni në videon e mëposhtme./arbresh.info/  

Këngëtarja shqiptare gati u arrestua duke xhiruar klip

Laura Krliu, një këngëtare nga Shkupi. Kënga e saj e realizuar edhe me videoklip është ‘Boy Bye’, shkruan arbresh.info. E ftuar në emisionin n’ZOOM këngëtarja flet për vështirësitë gjatë xhirimit. Ajo për pak sa nuk u kap nga policia duke xhiruar videoklipin e ‘Boy Bye’./arbresh.info/  

Skivi ndahet nga stërmbesa e Skënderbeut?

Reperi Skivi thuhej se ishte në lidhje me Sophia Castriota. Ajo është stërmbesa e Skënderbeut, shkruan arbresh.info. Skivi dhe Sophia janë parë bashkë duke u fotografuar. Ai i ftuar në emisionin n’ZOOM ka pranuar lidhjen e tij duke i thënë edhe disa detaje nga raporti me Sophia-n. Si janë raportet e çiftit apo Skivi është ndarë?/arbresh.info/