Kush i bëri ‘bashkë’ Ledrin dhe Dafinën?

Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura. Por, duke qenë se lidhja e tyre e cila kishte shumë sakrifica, mbaroi, Ledri dhe Dafina nuk mbetën as miq, shkruan lajmi.net Edhe pse sot nuk flasin mes ata i ka lidhur diçka. Dyshja kanë qenë protagonistë të një emisioni, edhe pse intervistat i dhanë në mënyrë […]

Trondit Kallashi,e kam bere 6 herë në ditë me këtë vip shqiptar..

Trondit Kallashi, e pranon qe mund ta bej 10 herë ne dite pa problem /PamjeKallashi apo sic njihet ndryshe Donjet Kasumi ishte e ftuar ne emisionin e Arian Canit. Ate nate ishe veshur bukur dhe provokative, por nuk i shpetoi pyetjeve shume provokative te Arian Canit. Ajo u pyet se sa here ne dite e […]

Shoqja e Fjollës bën një gjest të pa hijshëm

Edhe për Fjollën viti që lamë pas nuk ishte pa të reja, pasi që fund viti ishte më I bujshëm, ajo sjelli dy bashkëpunime të cilat mjaft shumë tërhoqën vëmendjen, shkruan Kosovarja. Janë performancat e saj tejet ekstravagante gjithashtu dhe realizimi i video klipeve është më ndryshe se e shumë të tjerë këngëtarëve. Fjolla është […]

Ja kush i bëri ‘bashkë’ Ledrin dhe Dafinën

Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura. Por, duke qenë se lidhja e tyre e cila kishte shumë sakrifica, mbaroi, Ledri dhe Dafina nuk mbetën as miq, shkruan lajmi.net Edhe pse sot nuk flasin mes ata i ka lidhur diçka. Dyshja kanë qenë protagonistë të një emisioni, edhe pse intervistat i dhanë në mënyrë […]

Momenti kur një taksist merr lajmin se ka fituar lotarinë prej 24 milionë funta (Video)

Ky është momenti kur një baba i pesë fëmijëve, i cili është taksist merr lajmin se ka fituar xhekpotin e një lotarie. Amo Riselli, 50 vjeç nga Gloucester, shihet duke thirrur “O Zoti im”, në momentin kur e thërrasin nga lotaria dhe i tregojnë se ai ka fituar 24 milionë funta, transmeton Indeksonline. Në videon […]

Analistët parashikojnë formim të një partie të re pas përçarjeve në VV

Derisa deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, nuk ka dashur të komentojë dorëheqjen e Visar Ymerit nga të gjitha funksionet brenda VV-së, analistët parashohin ndarjen e këtij subjekti dhe krijimin edhe të një partie të re social-demokrate. Dorëheqja e kryetarit të Vetëvendosjes, Visar Ymerit, nga të gjitha pozitat në Vetëvendosje, nuk është komentuar nga dy koleget […]