Vajza e deputetes shqiptare shfaqet tejet joshëse

Ada Deda është modelja më e re e zbuluar së fundmi. Ajo është bërë e njohur me anë të disa fotosesioneve të saj për fotografë të njohur dhe profesionistë. Padyshim që vajza e deputetes demokrate Albina Deda , është bërë një nga modelet më të lakmuara dhe të kërkuara në treg. Në fotosesionin e saj […]

Avokatja më tërheqëse bën një provokim të nxehtë në veturë!

Ajo është bërë e njohur fal linjave të përkryera trupore, shkruan GazetaBlic. Fjala është për Redona Kocin, që shumë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, shkaku që ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik. Pavarësisht kësaj, Koci duket ta ketë si pasion të bëjë poza provokuese, duke bërë kështu që mediat […]

Mbahuni fort para se të shikoni, 3 fotografitë përvëluese të Fibit dhe Eva Ndojës

Artistet shqiptare shumë shpesh i kemi parë të jenë konkurrente me njëra tjetrën, por kjo nuk vlen te Fibi dhe Eva Ndoja. Që të dy këngëtaret tanimë janë të njohura, të pëlqyera, të kërkuara por padyshim komentohen edhe për format trupore bombastike. Fibi ka të pasme tejet të mëdha e cila nuk përton ti vë […]

Një grua lë 380 të huaj ta shohin kur e bën seks

Një grua tha se ka lejuar 380 të huaj që ta shohin teksa bën seks me të shoqin. Gruaja nga Kanadaja thotë se kjo është pjesë e një biznesi. Megjithatë ajo shton se nuk ka fituar shumë, pasi personat paguanin vetëm 8 dollarë secili. Ndërkohë më sipër është një galeri me të gjitha çiftet që […]

Angela Martini “çmend” nga Islanda! Duket kaq seksi (Foto)

Modelja me famë botërore Angela Martini dhe bashkëshorti i saj rumun kanë nisur muajin e mjaltit në një ishull në Islandë. Nga i cili vend ajo ka postuar edhe një fotografi mjaftë të nxehtë. Me bikini të bardha, ajo ekspozon trupin e saj seksi. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre vitin që lamë pas, ndërsa po […]

Momenti kur ushtarët britanikë vrasin dy ushtarët e UÇK-së

Më 2 korrik të vitit 1999, pas tërheqjes së forcave serbe nga Kosova dy ish-pjesëtarë të UÇK-së, që festonin 9-vjetorin e shpalljes së Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës u qëlluan për vdekje nga forcat britanike në Prishtinë. Të vrarët ishin Avni I. Dudi dhe Fahri N. Bici, që të dy ish-pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të […]

Të dorëhequrit e VV-së tregojnë të ardhmen e tyre

Javën e ardhshme deputetët dhe anëtarët e dorëhequr nga funksionet në Lëvizjen Vetëvendosje, do të dalin me një qëndrim zyrtar se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tyre. Këtë e ka thënë për KTV-në, Visar Ymeri, i cili para disa ditësh ka dhënë dorëheqje nga kryetari dhe të gjitha funksionet në parti. Ai […]

Ja sa kushton dhurata e Mimoza Shkodrës që ia ka bërë Seldit

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu së shpejti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë në një ceremoni private. Ndonëse përflitej për një lidhje ndërmjet tyre duke u parë në vendet më luksoze së bashku çifti vendosën që ta shpallin publike lidhjen e tyre. Ata janë duke shijuar çdo moment të jetës të cilët duken […]

“Çmenduri” Detyron ish- gruan të eci rrugëve të qytetet e zhveshur (VIDEO)

Një 26-vjeçar është dënuar nga gjykata e Manhatanit, në SHBA, pasi në vitin 2016 detyroi ish-bashkëshorten e tij të ecte rrugëve e zhveshur. Historia nisi në Janar të vitit 2016, kur Jasson Melo hyri në apartamentin ku jetonte ish gruaja së bashku me vajzën e tyre dy muajsh. 26-vjeçari ishte nën ndikimin e alkoolit dhe […]

Kuka kërkon ndërhyrjen e policisë kibernetike për keqpërdorimin e emrit të Majlinda Kelmendit

“Majlinda Kelmendit i është kërkuar që të mposhtet nga xhudiste serbe”. Kështu u raportua të ketë thënë Majlinda Kelmendi, duke iu referuar një faqeje në Facebook në emër të kampiones sonë olimpike. Por, dihet botërisht se xhudistja pejane nuk ka llogari personale në këtë rrjet sociale dhe rrjedhimisht, ky mesazh nuk ka të bëjë me […]