Amber Heard tepër transparente në tapetin e kuq

Ajo do të luajë rolin ‘Mera’ në filmin e shumëpritur të Aquaman të këtij viti. Por Amber Heard ka befasuar të gjithë të pranishmit në tapetin e kuq në Los Angeles mbrëmjen e së shtunës. Aktorja dukej absolutisht fantastike në galaktikën e Arteve Elysium HEAVEN. 31-vjeçarja tregoi fizikun e saj me një fustan të argjendtë […]

Kulla e Jasharëve rrezikon të shembet

Kulla e Jasharëve në Prekaz ka filluar të shembet, për shkak të mungesës së kujdesit nga shteti. Vizitorët thonë se shteti duhet të investojë më shumë në këtë kompleks. Ndërsa ciceroni i Kompleksit bën të ditur se projekti për Kullën e Jasharëve është gati, porse Qeveria duhet t’i ndajë mjetet financiare për rinovim. Kullën dhe […]

Pak para seksit…ja çfarë ndodh në filmat Porno!

Si gjithë të tjerët, femra dhe meshkuj të industrisë së filmave për të rritur, u duhet që të punojnë fort për të realizuar një punë të suksesshme. Këto janë disa foto nga prapaskenat e xhirimit të një filmi me pullë të kuqe të aktoreve Reena Sky, Briana Banks dhe Melissa Moore. Aktoret e filmave adult […]

“Gorillat…” libri më i lexuar i vitit

Libri i fundit i Veton Surroit “Gorillat që s’i pamë” dhe ai i autorit Kasëm Trebeshina “Një ditë në natën pafund”, janë librat më të kërkuar gjatë vitit 2017 në libraritë e kryeqytetit të Kosovës. Këto të dhëna janë marrë nga dy libraritë në Prishtinë, ajo “Buzuku” dhe “Dukagjini” Edon Zeneli nga libraria “Buzuku”, tha […]

Nuancat trend për këtë vit: Do të barten të gjitha në këtë ngjyrë fantastike

Hit nuancat do të gjenden në të gjitha, nga fustanet dhe çantat deri te xhaketat dhe këpucët. Nëse flasim për modën, çdo sezon i vitit do të ketë vulën e vet, në formën e ngjyrës, stolive, detajeve, materialeve, dezenëve… Përfundimisht kemi përcjellë nuanca të ndryshme të ngjyrave rozë, të gjelbër dhe bordo që ende janë […]

I keni parë të gjitha por jo edhe këto foto nudo të modeles nga Mitrovica

Është modelja më e guximshme shqiptare. Kjo se, Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica ka thyer tabutë e fotomodelizimit në trojet shqiptare, duke guxuar të pozojë nudo, shkruan lajmi.net Së fundmi ajo ka realizuar një set të ri. E veshur me një bluzë të shqyer, të bardhë dhe duke nxjerrë në pah gjoksin, Besa dukej tejet […]

Përvëluese! Seksbomba amerikane ngre temperaturat

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë. Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të […]

‘Tërbohet’ Alketa Vejsiu, shikoni si ‘shfrenohet’ në ishujt ‘Bahamas’

‘Është e mërzitshme të jesh normale’ shkruan tek një postim i fundit i Alketa Vejsiut. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka ndarë me ndjekësit një video në të cilën shfaqet jashtë asaj çfarë jemi mësuar ta shohim në ekran. Alketa po shfrenohet plot qejf në ishujt ‘Bahamas’ dhe po duket më energjike se […]

“Stupcat” e gabojnë aeroplanin, e papritur si veprojnë më pas

Pa dyshim “Stupcat”, janë ndër humoristët tanë më të dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”. Por, ata dinë edhe me shaka të ndryshme përmes fotografive apo videove të shkurtra që i hedhin në internet, t’i bëjnë të qeshen ndjekësit. E fundit është një foto që Osmani e ka hedh në instagram, e që aty shihet se […]

Ermali thotë se e ka motër Linda Morinën! Ja dëshmia e tij e çuditshme

Ermal Mamaqi është njëri ndër aktorët e humorit i cili në Shqipëri pëlqehet shumë, madje ai ka hap dhe një emision të tijin në TV Klan, ku prej kohësh i argëton fansat e tij, shkruan “Kosovarja”. Por, Ermali nuk ndalet vetëm me emisionin që e bën, ai vazhdimisht nëpër rrjetet sociale hedh batuta të ndryshme […]