Bie borë në Saharë

Fotografitë që do t’i shihni më poshtë pasqyrojnë pamjet e pabesueshme të borës në Shkretëtirën e Saharës pasi një stuhi e çuditshme goditi Algjerinë. Pamjet e jashtëzakonshme shfaqin qytetin shkretëtirë të Ain Sefra të mbuluar me borë të papritur që shkon në disa centimetra thellësi, raporton “The Sun”. Është hera e tretë që ky qytet […]

‘Sofia’ e Çanit ndez rrjetin, shfaqet vetëm me…

“Sofia” aktuale e emisionit “Zonë e Lirë” të gazetarit Arjan Çani vijon të publikojë në rrjete sociale foto provokuese dhe seksi. Në foton e radhës ajo shfaqet seksi e veshur me të brendshme të zeza, duke provokuar pafund ndjekësit e saj në rrjetë sociale. Që pas ikjes së “Sofies” së parë Rominës, Xheni Brahaj është […]

Eva Ndoja do ju ‘çmend’ me këtë pozë (FOTO)

Eva Ndoja është këngëtare e cila i çmend të gjithë me linjat e saja trupore. Ajo në çdo paraqitje i lë me gojë të hapur, shkruan Gazeta Blic. Në rrjetet sociale Eva shfaqet secilën herë më seksi, ku poston fotografi të shumta. Në një fotografi ku e ka postuar në “Instagram” ajo shfaqet shumë seksi së […]

Blerim Destani mbajti të fshehtë martesën e tij

Blerim Destani, një mashkull i pashëm. Aktori i pasur nga Tetova jep shumë pak për publikun, përcjell arbresh.info. Edhe pse thuhet se është beqar në fakt kjo gjë është gënjeshtër. Burimet e portalit arbresh.info thonë që Blerimi është i martuar tash e sa vite dhe lidhja e tij nuk është bërë e ditur asnjëherë. Ende […]

Vetëm 21-vjeçe, ajo fiton 9 mijë paund në natë

Një eskortë e cila punon për një firmë të quajtur Cinderella, pretendon se fiton mbi 9 mijë paund në natë, duke shkuar me një aktor hollivudian.Anna, 21-vjeçe nga Lituania, thotë se ajo ka gjithashtu një klient të rregullt nga kompania e filmave Netflix dhe merr pjesë në orgjitë në të cilat të përfshirë janë edhe […]

Blerona Zeqiri i ka shoqet më të nxehta në shehër

Blerona zakonisht poston foto vetëm dhe shumë rrallë me ndonjë shoqe a dikë nga familja, e pavarësisht nga kjo, moderatorja nuk është vetjake, shkruan “Kosovarja”. Blerona rri me disa këngëtare të estradës, të cilat i konsideron shoqe të mira, por tradicionalisht i ka shkuar më tepër muhabeti me dizajneret e modës. Dikur e shihnim shumë […]

Majlinda Zeka çdo ditë e më e nxehtë, shikojeni foton e fundit!

Se nuk po i bëhet vonë për lidhjen e re të Majkut, kjo veçse u vërtetua, por tashmë tek Majlnda po vërehet një tendencë tjetër e që është nxjerrja në pah e linjave shpërthyese. Aq më tepër tani kur ka filluar të ushtrojë rregullisht në palestër, duke i dhënë kështu epitetin si nëna më seksi […]

Djali i presidentit do t’i çmend vajzat me këtë fotografi

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endriti përveç simpatik është bërë me një trup mjaft seksi. Endriti për asnjë moment nuk po e lë palestrën anash, ku falë përkushtimit ka arritur ta ketë një trup mjaft seksi, shkruan Magazina.al Në fotografinë e fundit që ka publikuar sot trajneri i tij, Endriti me siguri se do t’i […]