Mbrojtësi i Romës, puthje “të zjarrta” me të dashurën

Rick Karsdorp është drejt rikuperimit të plotë pas dëmtimit të rëndë që pësoi disa muaj më parë. Mbrojtësi i Romës, përveç ushtrimeve të domosdoshme për rikuperim, nuk humb kohë për të kaluar edhe momente të këndshme me të dashurën e tij. “Corriere dello Sport” ka sjellë një “kolazh” me foto të çiftit, teksa shkëmbejnë puthje […]

Bëra seks 3 herë brenda nate me një djal që se njoh , por pastaj …

Jam njohur me një djalë vetëm për seks dhe kam filluar të kem ndjenja për të, edhe pse ende nuk di asgjë për të.Jam 35 vjet dhe e divorcuar. Kam një djalë 8 vjet.Jam punonjëse në një kazino, derisa djali im shkon në vizitë tek babai i tij.Nuk kam pasur të dashur prej pesë vitesh.Kam […]

Çmenden serbët – Shkencëtarja serbe: Serbët janë albanofobë dhe kryen gjenocid ndaj shqiptarëve

Një shkencëtare serbe ka dhënë një deklaratë mjaft të papritshme. Dubravka Stojanovic ka thënë se serbët kanë Albanofobi. Ajo gjithashtu tregoi për masakrat e serbëve ndaj shqiptarëve gjatë viteve 1844, 1912 e tutje. “Albanofobia ose urrejtja ndaj shqiptarëve, është shumë e pranishme në Serbi. Albanofobia shprehet me stereotipe negative, me paragjykime dhe diskriminim ndaj pjesëtarëve […]

Të pasmet e kësaj modele, thjesht do ju lënë pa mend (FOTO)

Është e njohur si instruktore e fitnesit dhe pilatesit e cila ka pak kohë që ka filluar palestrën e vet të quajtur ‘Instagram Palestra’, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për modelen Amanda Lee , e cila ka një fizik mëse të formësuar, linja këto që çdokush do i kishte lakmi. Modelja 29 vjeçare, në rrjetin social […]

Vazhdon “lufta e ftoftë” ndërmjet Neymar dhe Cavanit

Me javë të tëra distancë nga përplasja e famshme për goditjen e një penalltie, “lufta e ftohtë” në repartin sulmues të PSG-së ndërmjet Edinson Cavanit dhe Neymar është rikthyer sërish në fokus Braziliani Neymar dhe uruguaiani Edinson Cavani janë në kufijtë e urrejtjes me njëri-tjetrin, por deri më tani, kjo ka ndikuar pak në lojën […]

Pallaska: Hashim Thaçit i shkoi keq ruleti rus – i ngeli plumbi në revole

Juristi dhe analisti politik, Dastid Pallaska, ka thënë se prapa përpjekjes për shfuqizimin e Gjykatës Speciale qëndrojnë udhëheqësit e shtetit, me në krye presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, sipas Pallaskës, edhe mund të konsiderohet themelues i kësaj gjykate. Në “Rubikon” të KTV’së, Pallaska është shprehur se Thaçit e të tjerëve iu […]

Raport nga mbledhja triorëshe e Vetëvendosjes (Video)

Sot Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje ka mbajtur një mbledhje në të cilën janë diskutuar zhvilimet e fundit si dhe dorëheqjet që janë bërë. Pas përfundimit të mbledhjes sekretari Organizativ i VV-së, Ismajl Kurteshi ka thënë se Kryesia ka marrë disa vendime, raporton lajmi.net. Ndërsa kandidati për kryetar të kësaj partie, Albin Kurti nuk ka pranuar […]

Shfaqet Jennifer Lopez, i pensionon çikat e reja

Askush nuk do e beson që ajo është 48 vjeçare Por ja që është! Jennifer Lopez është paraqitur tepër seksi në bikine të zeza derisa është duke bërë reklamë për këpucat e reja të koleksionit të dizajnerit italian Giuseppe Zanotti. Aktorja dhe këngëtarja edhe vitin e kaluar kishte bërë reklamë për legjendarin e modës, Zanotti […]