Burri i shoqes me pallon çdo mbrëmje pas punës.. Më fërkon shumë në…(Video)

Burri i shoqes me pallon çdo mbrëmje pas punës.. Më fërkon shumë në…(Video) Jam biznesmene nga Kosova dhe burri i shoqes time me pallon cdo nate. E therras un sepse eshte i besueshem dhe nuk i tregon askujt e dim vetem ne dy. Kenaqemi sepse un jam e pa martuar kurse ky nuk e ka […]

Flet brahim Kelmendi, u përgjigjet akuzave të dëshmitarit se ka vrarë Tahir Zemajn, Smajl Hajdarin…

Dëshmitari Shkumbin Mehmeti ka akuzuar sonte në një intervistë në Klan Kosova, Qerim dhe Ibrahim Kelmendin për organizim të vrasjeve të pasluftës në Kosovë. Mehmeti ka thënë se Kelmendët kanë urdhëruar vrasjen e deputetit të LDK’së, Smail Hajdaraj, dhe të Tahir Zemajt. Gazeta Express ka biseduar me të akuzuarin, Ibrahim Kelmendi për këtë çështje. Kelmendi […]

Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo

Anita Haradinaj në fotografinë e postuar bashkë me kryeministrin dhe bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj dhe fëmijët e tyre, me rastin e festës së Krishtlindjeve ka marrë komente nga më të ndryshmet. Përveq urimeve për festat e fundvitit, ajo ka marrë edhe shumë kritika, për të bëmat e bashkëshortit të saj. Njëri ndër komentet ishte […]

Ibrahim Kelmendi u përgjigjet akuzave të dëshmitarit se ka vrarë Tahir Zemajn, Smajl Hajdarin…

Dëshmitari Shkumbin Mehmeti ka akuzuar vëllezërit, Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për organizim të vrasjeve të pasluftës në Kosovë. Mehmeti ka thënë se Kelmendët kanë urdhëruar vrasjen e deputetit të LDK’së, Smail Hajdaraj, dhe të Tahir Zemajt. Ibrahim Kelmendi për këtë çështje. Kelmendi në këtë bisedë ekskluzive ka thënë se krejt ato çka i thotë Mehmeti janë […]

Reagon Doruntina Maloku: Mirë se vjen Gjykatë Speciale!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Doruntina Maloku ka reaguar pas rrëfimit të dëshmitari Shkumbin Mehmeti për krimet e kryera të pasluftës. Ajo pasi e ka parë këtë intervistë i ka cekur të gjitha këto krime -Fshehje e gjurmëve të krimeve -Fshehje e deklaratave të dëshmitarëve -Hetues e prokurorë frikacakë e të kapur nga politika -Politikanë të […]

“Sa bukur Mario”, grimieri i shqiptar i Kim Kardashian vjen në Shqipëri

Ai nuk e ka mohuar kurrë origjinën shqiptare dhe e tregon atë me krenari sa herë që i jepet mundësi. Prandaj dhe është mjaft i dashur në Shqipëri, veç talentit të tij të padiskutueshëm. E kemi fjalën për Marion, make-up artistin me origjinë shqiptare i cili është edhe grimieri personal i Kim Kardashian. Ai u […]

Learta dhe Egzona shpallen ‘armike’ të përbetuara

Learta dhe Egzona janë fenomeni i rrjeteve sociale dhe medieve rozë. Që nga hyrja e tyre në familjet e famshme të Shyhretës dhe Meritës nuk po ndalet së komentuari veprimtaria e tyre. Derisa ato këtë e kanë shfrytëzuar të dyja në mënyrën e njëjtë. Numri i madh i ‘followers’ në Instagram u rikthye në një […]

Reagon Qerim Kelmendi: Bën hajgare me akuzat e Shkumbin Mehmetit për vrasjet e pasluftës

Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për organizim të vrasjeve të pasluftës në Kosovë.   Mehmeti, që ka thënë se ishte anëtar i një grupi vrasësish, bashkë me vëllezërit Kelmendi, ka thënë se Kelmendët kanë urdhëruar vrasjen e deputetit […]

Kush tentoi ta vret Xhavit Halitin? Flet dëshmitari

Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Rivalja e Kim Kardashian duket si gjithmonë në formë të shkëlqyer, shkruan Indeksonline. Kvitko, po sfidon vetën edhe në fushën e biznesit dhe po bënë hapa të njejtë si Kardashian. Këto linja trupore sigurisht që do t’i kishe zili secila femër. /Indeksonline/