(Pamje +18) Shqiptari filmon të rinjtë duke kryer marrëdhënie hapur, shokohet nga ajo që ndodh

Një djalosh i ri shqiptar është hasur me një skenë jo të zakontë, teksa vizitonte Gjermaninë tetorin e shkuar. Ai ka qënë i pranishëm në festivalin gjigand të birrës, “OctoberFest” në Mynih, por përveç shijes së pijes të famshme gjermane, djali është shokuar kur në tualetet e një lokali ka parë një çift të rinjsh […]

Dikur kontribuoj shumë për vendin, tani ish-ushtari i UÇK-së ka nevojë për ndihmë

Ish-ushtar i UÇK-së, nga Brigada e Rugovës, Adnan Hyseni, i cili dikur kishte dhënë kontribut për çlirimin e Kosovës e iu kishte ndihmuar për vitë më radhë shumë personave në nevojë, tani ka nevojë për ndihmën tonë, shkruan Indeksonline. Hyseni vuan nga një infektim dhe dëmtim serioz në melqi, për shërimin e së cilës i […]

Shkodrani thyen rrjetin: Jam ndarë nga dy gra, por kjo e treta më ka çuar …

Ky 42-vjeçar është ndalur derisa ka gjetur femrën e duhur. Ama pasojat e marrëdhënieve të dështuara i kanë shërbyer si mësime jete. Kjo është historia që po thyen rrjetin. “Sekreti i një marrëdhënie me harmoni është që të gjesh personin që e sheh si shok ose shoqe të ngushtë. Mos ja fusnit kot, se nuk […]

”Megan Fox” i Brazilit që po çmend meshkujt, fotot e saj pushtojnë rrjetin (Foto+18)

Klaudia Alende është një prej modeleve më të nxehta braziliane, e cila ka ndezur Shtetet e Bashkuara falë ngjashmërisë së saj me aktoren hollivudiane, Megan Foks. Tre vite më parë, Alende është shpallur si femra me të pasmet më të bukura në Brazil si dhe ka marrë pjesë edhe në “Miss Bumbum”. Tanimë, modelja seksi […]

Jurisja shqiptare ‘çmend’ me provokimin e fundit…Hap pallton dhe zbulon trupin e ‘zhveshur…

Juristja dhe modelja shqiptare seksi, Redona Koci është ndër femrat më atraktive shqiptare, transmeton ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative. Redona sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje shumë provokative. Gjysmë e zhveshur, ka hapur pallton e […]

Kim Kardashian e pa turp! Del vetëm me sytjena në qytet (Foto)

Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë se është në gjendje që të bëjë çdo gjë vetëm që të bije në sy. Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet e zhveshur teksa po kryente obligimet e saj në qytet. “Është e premte” ka shkruar Kimi.. Ndryshe, atë e shohim të veshur me […]

Shpërthen zv/ministri i rendit, shteti po heshtë për zbardhjen e vrasjeve!

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Izmi Zeka ka reaguar pas deklaratave të analistit Bajrush Morina, i cili ka thënë se i di vrasësit e intelektualit Enver Maloku. Zeka mbetet i befasuar se si institucionet nuk po ndërmarrin veprime konkrete për të zgjidhur rastet e krimeve të pasluftës. “Dje dëgjova Bajrush Morina ku në njëfarë mënyre […]

Nisë “shpërbërja” e Vetëvendosjes edhe në diasporë

Me dorëheqjet e udhëheqësve të Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë duket se po po solidarizohen edhe anëtarët e kësaj partie në Suedi. Përderisa aktivisti Vlorian Molliqaj, vëllau i deputetit Molliqaj, dha dorëheqje publike para pak ditësh për shkak të pakënaqësive të tij me ngjarjet e fundit të cilat i kishte shprehur në letrën e tij, Indeksonline […]

Kjo këngëtare u hyri në mes e plasi sherri mes Mahmutit e Shyhretes

Pavarësisht thashethemeve për prishje të raportit mes dyshes së mrekullueshme të shumë hiteve në zhanrin popullor, Mahmut Ferati e Shyhrete Behluli i’a dolën t’i bëjnë ballë. Dy këngëtarët më bashkëpunues për vite me radhë ndërprenë punën e përbashkët në muzikë, por jo për të mos u kthye kurrë më. Por, kjo shkëputje e ngadalshme bëri […]

Arbana më e lumtur se kurrë, por Ermali i prish “festën”

Moderatorja Arbana Osmani pritet të nisë gjatë muajit shkurt emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”. Por nga foto e publikuar gjatë ditës së sotme në rrjete sociale, Arbanën e shohim më të lumtur se asnjëherë më parë. ‘Gjëra e mira janë rrugës,”-ka shkruar Osmani krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Në […]