Çfarë duhet të bësh pasi ke pirë një filxhan me kafe

Nëse pi disa kafe në ditë, atëherë çdo ditë ne nevojë të marrësh kafetinën e nevojshme. Dhe ndërkohë që rregullon nivelin e kafetinës, ka dicka që të bezdis më shumë nga ajo – njollat e errëta në dhëmbë. Çfarë duhet bërë pas një filxhani kafe?! Ja ku janë disa këshilla dhe truke që mund të […]

Flet babai: Si e lash të birin 14 vjeçar të voziste traktorin që e la të vdekur

Familjarët e 14-vjeçarit Ramiz Bajraktari, i cili e humbi jetën dje pas aksidentit me traktor, sot e kanë hapur të pamen. Ramizi ndërroi jetë gjatë rrugës për në emergjencën e Suharekës, ku po dërgohej me veturën e një banori të fshatit. Deri te aksidenti erdhi pasi djali ishte duke e drejtuar traktorin, derisa po ktheheshin […]

Zvicrani E Inqizon Policin Duke Kerkuar Pare Për Te Ja Faluar Denimin Në Kosovë…VIDEO

Nje qytetar nga Zvicra inqizohon me kamer te msheft polici duke kerkuar pare për te ja faluar denimin. shikone videon e plot me posht dhe e she se si reagon gurbetqari ndaj policit i cili i kerkon para per mos me ja shkru nje denim 180 euro… por nese e qarros policin nje kafe me […]

Vajza e Shyherete Behlulit me në fund e pranon të vërtetën: Po kam bërë operacione

Ka filluar transmetimin për këtë sezon emisioni n’Kosovë Show nga Shpetim Desku! Sezonin e parë të këtij viti, Shpetim Desku, e ka filluar me dy të ftuara speciale. Është vajza e Shyhrete Behlulit, Ëngjellusha Salihu dhe Baby G të cilat ishin të ftuara e para të këtij sezoni në emisonin n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn. […]

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës E për këta ndjekës, bukuroshja kujdeset që vazhdimisht që publikojë imazhe të reja, në të cilat shumë shpesh vjen provokuese. Së […]

Berat Ahmeti ka nënshkruar me Feronikelin

Ish-futbollisti i FC Prishtinës, Berat Ahmeti, i është bashkuar skuadrës së Feronikelit. Konfirmimin e ka bërë vet klubi nga Drenasi përmes një njoftimi në rrjetet sociale. “Vrullit të ardhjeve të reja në KF Feronikeli, i është shtuar edhe emri i futbollistit të njohur, Berat Ahmeti, i cili është transferuar për të përforcuar dhe kompaktësuar edhe […]

19 vjet nga masakra e Reçakut, të mbijetuarit ende presin drejtësi

Masakra e Reçakut në Shtime ishte ngjarja që ndryshoi fatin e Kosovës gjatë luftës së fundit. Nesër kur mbushën 19 vjet nga kjo ngjarje që tronditi botën, atje mbahen homazhe e akademi përkujtimore nën patronazhin e presidentit të republikës, Hashim Thaçi. E ata që mbijetuan, tani duan drejtësi. Po mbushën 19 vjet nga masakra e […]

Shyhrete Behluli me djalin e vogël qeshin, e Kushtrimi mendjen te…

Këngëtarja Shyhrete Behluli është nënë e pesë fëmijëve, tri vajzave e dy djemve. Thuajse të gjithë fëmijët e këngëtares tashmë njihen publikisht, dikush për diçka e dikush për diçka tjetër, shkruan “Kosovarja”. Kushtrimi u popullarizua shumë që nga martesa e tutje. Deri para se të bëhej për fejesë e martesë ishte në hije, por sot […]

A mund ta besoni se sa kushton tani një veturë e vitit 1999-2007 në Kosovë, pas ligjit të ri?

Sot ishte ditë tregu, por që veturat për dikë janë shtrenjtuar, njofton Klan Kosova. Shkaktar i çmimit po besohet të jetë hyrja në fuqi e ligjit për automjete. Për më shumë ndiqeni kronikën e realizuar nga Agan Hajdarhoxha …

Këto foto kaq sexy të Angela Martinit…

Modelja e njohur shqipatre është duke shijuar një muaj mjalti të paharrueshëm. Dhe kjo tregohet mjaft qartë nga foto që ka ndarë me të gjtihë në rrjetet sociale. Angela është duke kaluar disa javë të mrekullueshme me bashkëshirtin e saj sa nga një ishull tropikal në një tjetër. Ajo ka ndarë disa foto të hatashme […]