‘Shoqe…? Mbylle gojën se…’ Shpërthen Dona pas publikimit të mesazhit të Ambrës

Pak minuta më parë ish banorja e Big Brother, Ambra Muji ka publikuar një mesazh publiku ku tregonte se ishte zhgënjyer nga mikja e saj. Tashmë reagimi i Donës ka bërë të kuptohet se, Ambra e kishte më të. ‘Shoqe…? Fjalë e madhe per tu thene. Po mbylle gojën se dukesh më e bukur’ -ka […]

S’ka marrëveshje ndërmjet krahut të Kurtit dhe Molliqajt. Ahmeti tregon çfarë ndodhi

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë dhe Grupit Parlamentar të VV’së. Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti thotë se i vetmi pajtim në këtë takim ishte për vazhdim të diskutimeve. “Problemi është i dukshëm dhe ka probleme të theksuara. Nuk kemi arrit që të gjejmë marrëveshje apo dakordim për rrugën përpara. Së paku u dakorduam që të […]

Eni sfidon edhe Gretën, tregon se ka të pasme tejet të mëdha FOTO)

Këngëtaret nga Shqipëria janë bërë mjaft të komentuara në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic. Ato përfliten për paraqitjet e tyre, projektet e më së shumti për format bombastike që kanë. Është fjala për motrat Koçi, Gretën dhe Enin të cilat shquhen për tiparet karakteristike që kanë. Madje, kjo e fundit ka marrë vëmendjen e shtypit rozë […]

Njihuni me doktorreshën më seksi në botë (FOTO)

Bella Lucie është modelja më seksi e cila gjithmonë vë në pah linjat trupore seksi, shkruan Gazeta Blic. Por përveç se është modele, ajo ka edhe një profesion të dytë si mjeke, ku studion në fakultetin e Mjekësisë. Megjithatë, Bella do shëroj shumë njerëz vetëm me pamjen e mrekullueshme që ka e patjetër me format trupore bombastike. […]

Përfundon mbledhja maratonike e Vv-së: Ja çka u vendos

Pas mbledhjes së gjatë që pati Lëvizja Vetëvendsoje ku morën pjesë edhe disa nga të dorëhequrit, tani janë duke mbajtur konferencë për media, shefi i Grupit Parlamentar, Glauk Konjufca dhe Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, shkruan Gazeta Blic. I pyetur nga gazetarët për qëndrimin e përbashkët të deputetëve të kësaj partie në Kuvend, Konjufca tha […]

Historia tronditëse e shqiptares/E martuan minorene, bashkëshorti e trafikon si prostitutë për të fituar para, por nuk mbaron me kaq

Blerina rrëfen ferrin që ka kaluar nga bashkëshorti, braktisjen nga e ëma si dhe punën në një lokal nate si valltare Blerina ka ftuar të atin në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, për t’i kërkuar të lejë alkoolin,  ndërsa njerkën për t’i treguar mirënjohjen dhe respektin që ka për të. […]

Vetëm 15 minuta mjaftojnë për vithe seksi dhe për këmbë të bukura

Për formësim perfekt të vitheve dhe për këmbë të forta nuk janë meritore vetëm gjenet e mira. Përkundrazi, rëndësi të posaçme kanë ushtrimet. Ne po ju ofrojmë ushtrimet të cilat mund t’i bëni në shtëpi, pa kurrfarë pajisjeje, sepse ndonjëherë të pasmet zhgënjejnë. Mjafton vullneti juaj dhe shumë pak minuta, për t’i bërë ato. Përpos që kanë rëndësi […]

Jeta luksoze e Fatmir Hysenbelliut! Shifra marramendëse e veshjes së tij

Është një nga biznesmenët më të rinj shqiptar, që bën një jetë tejet luksoze. Në llogarinë e tij në Instagram ndjekësit e Fatmir Hysenbeliut i cili njihet si Oni, kanë mundësi të shohin nga ajo çfarë ai shfaq prej jetës së tij. Makina luksoze, pushime në vende përrallore, veshje të shtrenjta, janë disa prej elementeve […]