Rashel i thehet trupi në gjysmë gjersa ekspozon të pasmet e mëdha(FOTO)

Bukuroshja nga Shqipëria Rashel Kolaneci, është sportistja më seksi shqiptare, shkruan Gazeta Blic. Ajo është e përfshirë në shumë fusha duke filluar nga modele, u zgjedh kampione e boksit madje së fundmi e kemi parë edhe si prezantuese në emisionin ‘Procesi Sportiv’, në vend të biondes Marina Vjollca. Bukuroshja nga Shqipëria vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet […]

Meda është fans i zjarrtë i këtij klubi futbollistik?

Mehdin Përgjegjaj i njohur si Meda është ndër këngëtarët më të pëlqyer të skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic. Qysh në fillim të karrierës me zërin e veçantë ka arritur të mbledh shumë fansa, padyshim që kënga ‘Ah dashni’, na mbetet në kujtesë të gjithëve dhe hitet e njëpasnjëshme të tij. Meda kohëve të fundit është aktiv […]

Ky trend i pazakontë i seksit po i lë gratë të ndihen shumë të ndezura – kështu që do ta provoni?

Dëshironi të ndriçoni jetën tuaj seksuale? Mund të duhet të vendosni ndonjë punë para se të merrni ndonjë veprim. Burrat që duan më shumë veprim vitin e ardhshëm duhet të bëjnë më shumë kujdes. Me sa duket, ka një gjë të veçantë që mund të bëni për t’i marrë gratë në humor për një natë […]

Xhaka martohet edhe zyrtarisht, publikon fotografi nga momenti

Futbollisti i njohur dhe shumë i dashur për të gjithë Granit Xhaka, i cili luan për Arsenalin ka kurorëzuar edhe zyrtarisht dashurinë me të dashurën e tij Leonita Lekajn. Graniti dhe Leonita janë betuar zyrtarisht pranë njëri-tjetrit, pas lidhjes 3-vjeçare. Verën e vitit që lamë pas ata ndanë me adhuruesit e tyre fotografi dasme, megjithëse […]

Edhe Victoria Beckham zhvishet, duket seksi

Victoria Beckham është paraqitur e zhveshur me vetëm një kostum banjoje derisa është paraqitur seksi në ballinën e “Vogue” në Spanjë Ajo konsiderohet një mbretëreshë e modës – e këtë e ka bërë edhe duke luajtur rolin e modeles gjatë një fotosesioni të nxehtë për edicionin spanjoll të revistës “Vogue”. 43 vjeçarja është zhveshur e […]

Noizy i rikthehet ‘dashurisë së vjetër’

Është një nga reperët më të dashur të momentit. Noizy ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është rikthyer në palestër dhe para se të ushtronte, kishe bërë një ‘selfie’, shkruan lajmi.net Ai deri më tani nuk ka hedhur ndonjë foto nga palestra edhe pse në klipe nxjerrte muskujt e formësuar. Kur jemi […]

Selia e partisë së Ivanoviqit nën vëzhgimin e kamerave, a u filmua krimi (Foto)

Një kamerë sigurie është e vendosur lartë në katin e dytë të selisë së partisë “Liria, Demokracia, Drejtësia (SDP)” në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, aty ku mëngjesin e sotëm, u vra lideri i serbëve të veriut, Oliver Ivanoviq. Ndonëse Policia e Kosovës është duke zhvilluar hetimet intensive përkitazi me vrasjen e rëndë, ende […]

Një kamerë sigurie është e vendosur lartë në katin e dytë të selisë së partisë “Liria, Demokracia, Drejtësia (SDP)” në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, aty ku mëngjesin e sotëm, u vra lideri i serbëve të veriut, Oliver Ivanoviq. Ndonëse Policia e Kosovës është duke zhvilluar hetimet intensive përkitazi me vrasjen e rëndë, ende nuk dihet nëse kjo kamerë ka regjistruar krimin, raporton Indeksonline. Vrasja ka ndodhur sot në orën 08 e 10 minuta vetëm pak metra larg ndërtesës së SDP-së e cila është e siguruar me kamera. Hetimet në lidhje me rastin ende janë duke vazhduar, por deri më tani askush nuk ka përfunduar në pranga të autoriteteve. Zv/drejtori i Policisë së Kosovës në veri, Besim Hoti ka thënë për Indeksonline se menjëherë pas marrjes së informatës për sulmin e armatosur, njësitet përkatëse të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për vrasjen e ndodhur. “Aktualisht mund të konfirmojmë se asnjë person nuk është arrestuar në lidhje me krimin”, ka thënë shkurt Hoti. Pasditen e sotme për rastin ka folur edhe kreu i policisë, Shpend Maxhuni i cili ka thënë se vetura e gjetur e djegur ka qenë pa targa, por policia shumë shpejtë ka arritur të ketë në dispozicion informatat e nevojshme për pronësinë e veturës. “Ende nuk mund të japim më shumë detaje, por na mjaftojnë që të gjurmojmë edhe më shumë për pronarin veturës”, shtoi Maxhuni. Drejtori i policisë ka theksuar se me punën momentale që po bënë njësiti i hetimeve, shumë shpejtë do të zbardhet rasti i vrasjes së Ivanoviqit.

Një kamerë sigurie është e vendosur lartë në katin e dytë të selisë së partisë “Liria, Demokracia, Drejtësia (SDP)” në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, aty ku mëngjesin e sotëm, u vra lideri i serbëve të veriut, Oliver Ivanoviq. Ndonëse Policia e Kosovës është duke zhvilluar hetimet intensive përkitazi me vrasjen e rëndë, ende […]

Bleona imiton keq Adelinën në foton e fundit

Bleona Qereti nga Tirana dhe Adelina Ismaili nga Prishtina, janë dy nga bukuroshet tona të cilat nuk kanë nguruar kurrë që të shpalosin linjat e tyre trupore Këngëtaret tona më të dashura të viteve të 90-ta dhe 2000-ta, Adelina dhe Bleona, edhe pse i kanë kaluar të 35-tat, ato akoma kanë linja trupore në nivel. […]

Nuk do e besoni shifrën marramendëse të çantës së Genta Ismajlit(FOTO)

Artistet tona tashmë shquhen për brendet luksoze që posedojnë dhe konkurrencën që kanë me njëra-tjetrën, shkruan Gazeta Blic. Më shumë komentohen për dukjen sesa për karrierën profesionale që pothuajse të gjitha këto i fitojnë falë punës së tyre. Në mesin e artistëve me marka të njohura të rrobave hyn edhe artistja nga Gjilani, Genta Ismajli […]