Ish- miss Shqipëria e pranon: Jam gati për një film erotik

Ajo është një nga bukuroshet e njohura të ekranit që arriti këtë vit të rrëmbente kupën e “Dance with me Albania” në Tv Klan së bashku me partnerin e saj në kërcim, Trimin. Në një intervistë ekskluzive për “Vip Pages” të “Gazeta Shqiptare”, ish-banorja e “Big Brother 9”, Xhensila Pere ka folur për prapaskenat e […]

Publikohet raporti befasues, ja çfarë lloj seksi preferojnë shqiptarët!

A e dini se çfarë shikojnë më shumë shqiptarët në faqet pornografike? Përgjigjen e jep “Pornhub”. Gjiganti i pornografisë që e filloi aktivitetin në Montreal të Kanadasë në vitin 2007, ka publikuar të dhënat për vitin 2017. “Pornhub” ka publikuar mes të tjerash hartën botërore të preferencave, që tregon se çfarë materiale nga kategoritë e […]

Çka po ndodh me ish Presidenten, ja sa shumë ka rënë në peshë

Atifete Jahjaga është presidentja e parë femër e Kosovës e cila e mori postin që nga viti 2011 Mirëpo ajo që na ka rënë në sy kohëve të fundit është ndryshimi drastik që Jahjaga ka bërë, qysh nga koha kur ishte presidente e deri më tani. Siç duket ajo ka pësuar një ndryshim fizik duke […]

Nuk do e besoni çfarë pune bënte Liberta para se të bëhej moderatore!

Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”. Image result for liberta spahiu Prej aty e shohim në super formë dhe veshur thjeshtë e këndshëm, transmeton Indeksonline. Duke qenë se fotografin e kishte realizuar duke ndenjur në maje të gishtave, ajo jep edhe arsye për këtë gjë”. […]

Nuk e kishim parë kurrë kështu! Një boksierë seksi si Eni Koçi!

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e tregon në çdo foto të saj. Edhe në foton e saj më të fundit këngëtarja Eni Koçi i ka lënë të gjithë pa fjalë me format e saj. Ajo është shfaqur në fushën e një ringu, ndërkohë që e shohim […]

Gazetari e pyet nëse është xheloz për Sara Hoxhën, por Ledioni jep përgjigjen që nuk e priste askushFOTO]

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë ndër çiftet më të bukur dhe të përfolur në showbiz-in shqiptar. Të dy i shohim rrallë herë të japin intervista por këtë herë Liço ka qenë i ftuar në ‘Top Show Magazine’. Ai foli rreth rreth projekteve që do të ketë së fundmi por nuk mund të ikte pa […]

Besoni ose jo këta janë katër burrat që kishte Zhadja në jetën reale

Giovanna Antonellin fati nuk i ka buzëqeshur vetëm në dashuri. Robert P. Locascio, Ricardo Medina, Leonardo Nogueira dhe Murilo Benicio janë emrat e burrave me të cilët ishte e martuar aktorja dhe prezantuesja e famshme braziliane, përcjell ORAinfo. Në biografinë e saj janë të cekura të gjitha martesat që nga një i dështuan, por që […]

Buqja ia publikon këtë fotografi Dritës, për këtë ajo nuk do t’ia falë kurrë

Xheljlane Godanci dhe Myrvete Kurtishi ishin dy koleget më simpatike të serialit vendor ‘Familja Moderne’, që me rolet e tyre humoristike u bënë të popullarizuara në publik. Ato ende mbajnë një miqësi të mirë me njëra-tjetrën, e që edhe pas kaq vitesh nga perfumdimi i serive të Familjes Moderne, Drita dhe Buqja kohën më të […]

Ylli pornografik Stephanie Clifford: Kam pasur marrëdhënie me Donald Trump disa muaj pasi Melania lindi Barronin

Ylli i filmave, Stephanie Cliffor, bëri që të flitej në masë të madhe kur gjatë një intervistë në “In Touch” të mërkurën, pohoi se ajo flinte me Presidentin Trump vetëm disa muaj pasi Melania Trump lindi djalin e tyre Barron. Thashethemet e marrëdhënieve të Trump me Clifford, e cila gjithashtu është e ngjashme me atë […]