Ahmeti: Nga pozitat në Vetëvendosje u larguan njerëz të rëndësishëm

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur për zhvillimet e fundit në partinë e tij. Ahmeti ka pranuar se si rezultat i mospajtimeve, është e mundshme që Vetëvendosje të ndahet. Teksa ka folur për krahun e Dardan Molliqajt, që kundërshton kthimin e Albin Kurtit në krye të Vetëvendosjes, […]

Nora Istrefi dhe Duda Balje me pantallona të njëjtë

Ja sa kanë kushtuar pantallonat e ngushtë që i theksojnë linjat trupore. Padyshim se një pjesë tejet e përfolur e këngëtareve tona është edhe paraqitja e jashtme veshjet, flokët, grimi e deri te detaji i fundit. Mirëpo, shpesh herë edhe politikanet janë të komentuara, e sidomos ato që vishen më ndryshe se kostumet e zakonshme. […]

Ilda Bejleri feston ditëlindjen dhe duket tmerrësisht sexy

​Moderatorja e njohur sportive feston ditëlindjen. Ilda bejleri ka njoftuar se është ditëlindja e saj me një foto mjaft sexy. Ajo ka pozuar mjaft tërheqëse me fustanin e saj që i nxjerr në pah dekoltenë dalldisëse dhe linjat e saj bombastike.Krah saj duket nëj tavolinë e mbushur me shishe me alkool. Bejleri ka qenë në […]

Stjuardesat më seksi në botë

Jemi mësuar t’i shohim vetëm në kabinën e avionit, por tashmë stjuardesat keni mundësi t’i shihni edhe më tej. Foto nga Piramidat e Egjiptit, duke udhëtuar nëpër rivierën Franceze, duke praktikuar joga në Hauai. Në një llogari në “Instagram”, stjuardesa nga e gjithë bota kanë shpërndarë foto jo vetëm gjatë orarit të punës, por edhe […]

Ish e dashura i nxjerr bojën Hamilton: U ndava se donte seks tresh

Modelja britanike, Veronica Valle, zbulon detaje të lidhjes së saj me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton. Në një intervistë për “The Sun” ajo shpjegon se 32-vjeçari ishte i fiksuar pas seksit tresh dhe e bënte të ndihej e shëndoshë. Ishte pikërisht kjo arsyeja pse vendosi t’i jepte fund marrëdhënies me Hamilton.

‘Republika’ e ‘Çka ka shpija’ vjen me një set të nxehtë, pozon gjysmë e zhveshur

Është bërë e njohur në serialin ‘Çka ka shpija’ me rolin e Republikës. Fjala është për aktoren Teuta Krasniqi e cila me këtë rol që e aktron në mënyrë shumë profesionale, ka marrë vëmendjen dhe dashurinë e publikut. Përpos serialit, Teuta aktive është edhe në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka realizuar një set të […]

Braziliania pozon në të brendshme, “çmendet rrjeti”

Ajo është shumë e nxehtë dhe kjo ka bërë që të përflitet me të madhe nëpër media Është kjo bukuroshja braziliane Lais Ribeiro e cila është dukur e mahnitshme në të bardha të brendshme derisa ka bërë një fotosesion për firmën e njohur “Victoria’s Secret”. E këtë ajo e ka bërë në Miami ku ka […]

Skandal në kryeqytet! Çifti bën seks brenda në makinë

Dje në Tiranë, në hyrje të qytetit pranë zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës”, një çift ka ndalur makinën dhe ka kryer seks brenda saj në mes të ditës. Çifti ka hapur bagazhin për të mbuluar pamjen nga xhami i pasmë, por nuk u ka shpëtuar kalimtarëve të shumtë, ku njëri prej tyre edhe […]