Ja çfarë ndodh në supermarketet e kryeqytetit

Jemi mësuar shpesh të shohim femra në Shqipëri që vishen ekstravagante, sidomos kur bëhet fjalë në lokale apo në pub-e. Por gruaja në foton e mëposhtme vërtetë që e ka ekzagjeruar shumë këtë herë. Siç shihet edhe në FOTO, një grua me veshje tepër të hapur ka shkuar në supermarketin e lagjes për të bërë […]

Anita kujdeset kaq shumë për Ramushin, shikoni se cka i ka përgaditur

Anita Muçaj, gruaja e kryeministrit Ramush Haradinaj,është tejet aktive në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Blic. Imazhet të cilat më së shumti i publikon janë nga përditshmëria e saj, madje jo rrallë herë shfaqë talentin edhe në kuzhinë. Siç duket Anita kësaj here ka vendosur të bëjë një ëmbëlsirë për Ramushin, mbase kjo është edhe e […]

‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt me foton e fundit

Njihet si një nga femrat më seksi në Kosovë. Por, Arta Nitaj, e njohur për rolin e ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, siç duket ka vendosur që edhe më shumë t’i ‘çmend’ meshkujt, shkruan lajmi.net Kjo se, ‘Xhesika’ ka nisur fitnesin. E padyshim që palestra ndihmon më shumë në formësimin e trupit e […]

“Albin Kurti kërkoi që Dardan Molliqaj të mos kandidonte për deputet”

Kandidati për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti ka kërkuar që aktivisti Dardan Molliqaj të mos kandidonte për deputet të Lëvizjes, në zgjedhjet parlamentare që u mbajtën në qershor. Kështu ka thënë ish-kryetari i VV-së, Visar Ymeri, i cili e quajti absurde atë kërkesë të Kurtit atë kohë. Ai thotë se nuk ka pasur asnjë arsye […]

U shit nga familja para 27 vitesh, djali nga Fieri gjendet në SHBA (Historia)

Ekziston vetëm në letra dhe është zhdukur që prej vitit 1991, por historia e një djali nga fshatin Gorishovë duket se ka marrë një kthesë të papritur. Familja e tij figuron në gjendjen civile me 5 anëtarë, por askush nuk e njeh një prej emrave, i cili sipas një përllogaritje duhet të jetë 27 vjeç […]

Emily Ratajkowski pozon ashtu siç ka qejf syri me pa

Tani është dimër edhe në SHBA, por kjo gjë nuk e pengon modelen, Emily Ratajkowski. Modelja e cila gjatë tërë vitit është shfaqur e zhveshur, nuk e kishte problem edhe në dimër të bënte këtë, shkruan Daily Mail, transmeton arbresh.info. 26 vjeçarja u paraqit me u pa me një bluzë të bardhë të shkurtër dhe bikini […]

A është kjo femra që prezanton bukurinë perfektë

Legalisht një bionde 100 për qind Por, kur është fjala për një bukuri perfektë atëherë padyshim ajo është AnnaLynne McCord e cila ka treguar format e saj seksi. Aktorja është duke bërë vazhdimisht fotografi provokative që në fillim të janarit. E në këto foto ajo duket se është favorite për të marrë një rol për […]

“Vaksina e fruthit i la djalin autik”! Liri Berisha mesazh nënave shqiptare

Monda Qyshka është mësuese pikture në një institucion privat. Është nënë e katër fëmijëve, dy djem dhe dy vajza. Ajo ka vaksinuar dy fëmijët e parë, të dy djem, por refuzon të vaksinojë vajzat, sepse fajëson vaksinën e fruthit për autizmin e djalit të dytë. “Unë jam e bindur se vaksinimi është proces i dëmshëm, […]

Yllka Kuqi merr letër nga ish presidentja Jahjaga (Foto)

Yllka Kuqi, është këngëtarja  e njohur nga Gjakova e cila ka vite që i ka dhënë fund beqarisë së saj duke u martuar me Astrit Pallaskën. Ata patën organizuar një festë të madhe për martesën e tyre ku morën pjesë edhe shumë fytyra të njohura publike. E ftuat në këtë dasëm ishte atë botë ishte […]

Franceska Jace përplot “magji” në imazhet e fundit (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace është mbushur përplot “magji” nga duart e arta të grimerit të njohur Arbër Bytyqi. Ajo i ka bërë vet publike disa imazhe, ku me të vërtet duket si një mbretëreshë transmeton Indeksonline. Franceska këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku bashkangjitur me to ka […]