A mori leje shefi i BIA-s që vizitoi Kosovën bashkë me Vuçiq?

Ish-ministri i mbrojtjes së Serbisë, i cili që nga viti 2016i udhëheq me shërbimin inteligjent të këtij shteti(BIA), ka qenë pjesë e delegacionit që ka vizituar Kosovën. Bratislav Gashiq, shefi i Agjencisë për Siguri dhe Inteligjencë të Serbisë(BIA), ka qenë pjesë e delegacionit serb që ka vizituar Kosovën, të cilit i ka prirë presidenti i […]

Majk anulon koncertin në Vlorë, kjo është arsyeja

Reperi Majk sonte do duhej të përformonte në Vlorë. Mirëpo, koncerti është anuluar dhe për këtë gjë ekziston një arsye e madhe. Majk ka hedhur një fotografi në Instastory ku ka thënë se për shkak të borës dhe rrugëve të pakalueshme, arritja e tij në Vlorë ka qenë e pamundur. Reperi u ka kërkuar falje […]

Angela tregon unazën e martesës dhe thotë se kishte parashikuar gjithçka

Angela Martini është akoma në muajin e mjaltit me burrin e saj, pasanikun Dragos Savulescu. Në dhjetorin e vitit 2017, modelja e famshme shqiptare e kurorëzoi me martesë lidhjen e saj me aktorin dhe producentin rumun. Që atëherë, 31-vjeçarja ka publikuar vazhdimisht fotografi dhe video nga momentet e rëndësishme të jetës së saj personale. Ndërsa […]

‘Çmendet’ Eni Koçi, shkon në palestër pa të brendshme (FOTO)

Në palestër mund të shkojmë është kështu…edhe pa të brendshme! Të paktën këtë na ka lënë të kuptojmë këngëtarja e njohur Eni Koçi, e cila së fundmi ka postuar foto provokuese nga ambientet e palestrës ku ushtrohet. Me linja të rregullta por që kërkon perfeksionim Eni mesa duket zgjedh të shkojë në palestër edhe pa […]

Modelja nga Peja nuk lë vend as për imagjinatë me linjat perfekte që ka

Bukuroshja nga Peja tashmë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë tragjike të dashurisë së saj, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Kaltrina Lulaj e cila ishte e ftuar në një nga emisionet ‘Express Rozë’, ku me lot në sy rrëfeu për të dashurin i cili më nuk jetonte.Por pas kësaj ajo u përfol edhe […]

Konkurron në “Miss Italia” me fëmijën në krah!

Në Romë po zhvillohen përgatitjet për konkursin “Miss 365”. Në mes konkurrenteve garën për Miss Italia, është vënë re edhe diçka e pazakontë dhe që nuk e kemi parë në spektakle të missit asnjëherë. Alessia Spagnulo, njëra nga bukuroshet është shfaqur në provat me vajzën e saj 5-muajshe në krah.. Ndryshe, vajzat më të bukura […]

Njihuni me talentin nga Podujeva që pikturon fytyrat publike

Liridon Podvorica, një i ri nga qyteti i Podujevës. Ai e ka pasion dizajnin dhe pikturon fytyrat publike, përcjell arbresh.info. Puna e tij është pëlqyer nga artistët duke i shpërndarë në rrjetet sociale imazhet e Liridonit. n’ZOOM sjell një kronikë në lidhje me këtë djalë nga Podujeva./arbresh.info/  

I nguli sytë gjoksit të së dashurës së shokut, djali “e ha sa krahu” kur del blof

Të gjithë djemtë i kanë hedhur sytë të paktën një herë gjoksit të një femre. Më poshtë shfaqen disa nga fotot më të famshme në rrjet përsa i përket këtij atraksioni gazmor. Nuk ka rëndësi madhësia, gjithnjë gjoksi do të jetë një fiksim i pashmangshëm për djemtë. Mjafton një bluzë e hapur ku tregohet pak […]