“Jam e martuar, nuk e di nëse do të mund t’i rezistoj djaloshit nga kafeneja”

Një histori interesante është zbuluar në rubrikën e psikologes në të përditshmen britanike “TheSun” Mendova se kisha takuar njeriun e ëndrrave të mia kur isha 15 vjeç. Tani jam 30 vjeç dhe sapo e kam takuar përsëri. Së pari e njoha atë kur isha në pushime me familjen time në karvanin tonë. Ai ishte 25 […]

19-vjeçarja shet virgjërinë për 250 mijë dollarë: Pranoj dhe me pesë njëherësh, vetëm …

Nëse keni dëgjuar për Meksikën, me siguri që e dini se ekonomia e saj është përtokë. Të rinjtë detyrohen të sakrifikojnë dhe pjesa më e madhe përfshihet në trafikimin e drogës. Një 19-vjeçare nga ky shtet ka bërë një kërkesë të drejtpërdrejtë në rrjetet sociale, duke kërkuar të shesë virgjërinë e saj për 5 milion […]

Nora merr puthje në buzë por jo nga Roberti

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga fytyrat publike me të komentuara. Po ashtu, ajo shumë aktive është edhe në rrjetet sociale ku ka shumë ndjekës, shkruan lajmi.net Nga ana tjetër, Nora tërheq vëmendjen mediale me secilën postim. Ajo së fundmi ka publikuar një video në Instagram ku shihet bashkë me vajzën e saj Renee, me […]

Ekskluzive Arilena Ara tregon se kush ia mori Virgjinitetin dhe kur ia …

Detajet intime nga jeta e këngëtarëve tërheqin gjithmonë vëmendjen, sidomos nëse bëhet fjalë për marrëdhëniet e tyre seksuale. Kështu ka ndodhur me këngëtaren, Arilena Ara, e cila në një intervistë për emisionin Thumb ka treguar se kush ia ka marrë virgjërinë.:Per te shikuar pergjigjen e saj shtype reklamen dhe prit disa sekonda qe te hapet […]

Gjyste Vulaj ‘shtyhet’ me vajzën për t’u dukur më seksi!

Gjyste Vulaj është njëri ndër emrat më të njohur të skenës shqiptare që depërtoi prej vitesh dhe u bë e zëshme në të gjitha trevat ku flitet shqip. Në fillimet e saja ishte tejet produktive, por që jeta e saj private e bëri t’i distancohet paksa skenës ani pse sa herë që i rikthehet me […]

“K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, çmenden adoleshentet shqiptare në instagram

Ngacmimet dhe telashet nëpër rrjetet sociale duket se janë bërë të pafundme, sidomos mes të rinjve që nuk ngurojnë të “gjuajnë” njëri-tjetrin. Një rast i tillë ka qenë edhe ai një 18 vjeçareje nga Tirana, e cila e ka gjetur veten në një bisedë ofenduese dhe kërcënuese pasi i ktheu përgjigje një “vajze” në Instagram. […]

Grabitje e armatosur në një argjendari në Prishtinë (Video/Foto)

(I plotësuar) Policia e Kosovës ka dhënë detaje për grabitjen e armatosur. Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale në Prishtinë ka thënë për Indeksonline se rreth orës 18:00 policia ka pranuar informacionin për një rast grabitje që ka ndodhur në rrugën “Ilir Konushevci” në Prishtinë . “Rasti ka ndodhur në një argjendari ku nën […]

Deputetja Duda Balje akuzohet për tradhëti

Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, po akuzohet për tradhëti e mashtrim nga një bashkëkombas i saj. Numan Baliq ka drejtuar gishtin nga ajo dhe kolegët e tij për shkarkimin e tij nga pozita e zëvendësminitrit, shkruan gazetametro.net. Akuzat për tradhëti e mashtrim ndaj Baljes e kolegëve të tij, lidhen me pozitat e […]