PREMIERË: Gent Fatali publikon këngën ‘Sa jena t’ri’

Ka disa ditë që e ka finalizuar projektin e ri. E kënga ‘Sa jena t’ri’ nga Gent Fatali tashmë ka marrë ‘dritën e gjelbër’ në Youtube, pasi u lansua në kanalin e labelit të tij, shkruan lajmi.net Teksti dhe melodia e këngës janë bërë nga vet Genti kurse instrumentali nga Apollo. “Sa jena t’ri” u […]

Organizohet koncert humanitar për Endrit Vorfaj

Endrit Vorfaj quhet djali që po vuan nga një sëmundje, tumor në tru. E për shërimin e tij, nevojitet një shumë e parave, që nuk mund të mbulohet nga familja e tij, shkruan lajmi.net Prandaj, për të është organizuar një koncert humanitar. Gold AG, Vjollca Haxhiu, Sefë Duraj, Aida Doci e grupi i humorit Tukulukat […]

Nëse keni këto cilësi, partneri juaj do të ndihet tepër mirë në shtrat

Nëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë. Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin depilimin, dushin, shkuarjen në solarium, zgjedhjen e rrobave të brendshme, frizurën, grimin, dhe gjithë këto i […]

50-vjeçe, por vitet nuk kalojnë për aktoren superseksi (FOTO)

Edhe pse 50 vjeçe, ajo ka qenë dhe vijon të mbetet ikonë e bukurisë. Është pikërisht aktorja Pamela Anderson, për të cilën duket se vitet nuk kalojnë. Së fundmi, ylli 50-vjeçar është fotografuar nga paparacët në rrugët e Londrës. Ajo shfaqet me një stil të veçantë në veshje. Biondja superseksi në fotot e publikuara shfaqet […]

Të pasmet natyrale apo jo? Belen Rodriguez iu përgjigjet admiruesve

Vetëm pak ditë më parë, disa komentues vunë në dyshim mundësinë e një ndërhyrjeje në të pasmet e saj. Bukuria e saj është e pamundur të hidhet poshtë, por tashmë, Belen Rodriguez po tregon se di të përdorë me vend edhe ironinë. E mësuar tashmë me kritikat e shumta që kanë rënduar mbi të, “showgirl”-i […]

Marina e pagrimosur tregon që është më e bukur se Luana ‘artificiale’

Marina dhe Luana Vjollca janë dy femrat që kanë pushtuar ekranin shqiptar, e kjo falë pamjes së tyre tërheqëse. Të akuzuara për ndërhryrje plastike, akuzat që shpeshherë janë dëshmuar, dy motrat dëshirojnë të largojnë këtë ‘thashethem’ përmes postimeve ku dëshmojnë ‘bukurinë natyrale’, përcjell ORAinfo. Marina e cila për dallim nga Luana nuk i pengon që […]

Aurela Hoxha e ‘zjarrtë’ duke tundur të pasmet në një klub nate

Ditëve të fundit Aurela Hoxha ka qenë në fokus të mediave rozë shkak i provokimeve. Pas publikimit të disa fotografive në Instagram ku shihej në bikini dhe shumë seksi emri i saj u bë kryefjalë në mediat rozë, shkruan lajmi.net Aurela Hoxha nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari, e së fundmi e ka […]

Bukuroshja angleze ia ‘teston’ shoqes të pasmet

Ajo kohët e fundit tërhoqi vëmendjen me të pasmet bombastike që ka. Por Lauren Goodger provoi se ajo gjithashtu mund të tregojë vlerësim për të tjerët, kur ajo i gjuajti vitheve të Danielle Armstrong, teksa ato morën pjesë në një ceremoni të martën. Lauren me sy të zjarrtë ju ngjit Armstrong në pjesën e pasme, […]

Liberta: Jam e nxehtë nga brenda, u kalla nga…?

Spahiu, e cila është njëra ndër prezantueset më seksi shqiptare. Kohët e fundit Liberta ka qenë shumë e përfolur në mediet rozë për një lidhje dashurie mes saj dhe kantautorit Flori Mumajesi. E bukur dhe sharmante, Liberta Spahiu shpesh poston foto dhe video në profilin e saj në Instagram ku shfaqet tepër sexy dhe tërheqëse. […]

Detaje rreth ekspertizës ndërkombëtare për vdekjen e Astrit Deharit

Kërkesa e familjes Dehari që ekspertiza e vdekjes së djalit të tyre, Astritit të bëhet në Zvicër, është marrë parasysh nga Ministria e Drejtësisë. Kjo e fundit ka dërguar kërkesë në Prokurorinë Themelore në Prizren, ku edhe i mbetet asaj që t`i kryejë procedurat sa i përket angazhimit në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Lausanne […]