E tradhton e dashura, “inati” e shtyn në transformim total të tij

Një burrë i ka vënë vetës një  ultimatum për të pasur një trup me muskuj, pasi ai e zbuloi se e dashura e tij po e tradhtonte. Dëayne O’Connor, 26, nga Derby, humbi shumë peshë dhe po ashtu krijoj një trup me muskuj dhe tani ai ka një trup me formën më të mirë të […]

Ja si e urojnë për ditëlindje fëmijët Memli Krasniqin

Sot ka ditë lindjën në nkryetari i PDK-së Memli Krasniqi. Ai ka mbushur 38 vjet, ndërsa është bërë deputet në një moshë shumë të re dhe është një nga politikanët më aktiv, shkruan Indeksonline. Sigurisht në këtë ditë nuk kanë munguar urimet në adresë të tij, ndë rsa urimi më i mirë që mund të […]

Lola Haradinaj po shëndrit nga bukuria (Video)

Duke qenë bashkëshortja e një politikani gjithsesi që merr edhe vë mendjen mediatike. Edhe Lola, bashkë shortja e deputetit të AAK-së tashmë ë shtë fytyrë publike, shkruan Indeksonline. Lola gjithnjë komentohet pë r stilin e saj unik, por edhe për bukurinë e saj. Së  fundmi ajo ka postuar një video në  rrjetin e saj social […]

Vildane Zeneli fut duart tek gjoksi, Faton Shoshi e filmon dhe e publikon në Instagram (VIDEO)

Pasi u nda nga Era Istrefi, Faton Shoshi po kalon kohë me vajza të njohura të show bizit. Ndër to është edhe Vildane Zeneli, ku gjithqka nisi nga një foto e publikuar nga menaxheri e i cili shihej të jetë “shtrirë” në gjoksin e modelës, shkruan Gazeta Infopress. Por si duket shoqëria e tyre bëri që […]

Edhe pse kanë kaluar vite që kur e mori kurorën si më e bukura e Kosovës e më pas edhe e Shqipërisë , Agnesa Vuthaj ende vazhdon ta mbaj të freskët bukurinë

Agnesa madje kohë ve të fundit shquhet dhe komentohet mjaftë edhe për stilin e saj unik. E moda i është bërë pasion, por edhe biznes. Ish-missi së fundmi në një fotografi të postuar në rrjetin e saj social Intagram shfaqet me një palë komplete të ngjitura ngjyrë të bardhë , e që po duket jashtë […]

Shokon aktori i humorit, pozon me tanga në rrugë [FOTO]

Ai nuk bën humor vetëm në skenë, por edhe në rrugë. Megjithatë atë që bëri këtë herë, nuk e priste askush. Eglein Laknori ka postuar këtë foto teksa pozon në rrugë vetëm më mbathje të cilat i ka kthyer në tanga. ‘Drejt Europës miq’, shkruan ai krah fotos si për të ironizuar kryesisht gjininë femërorë […]

Kështu pozon Lulja e Medes pranë vjehrrës

Shumë njerëz raportin mes nuseve dhe vjehrrave e shohin me sy negativ, pasi përshtypja e përgjithshme është se mes rejave e vjehrrave përherë ka keqkuptime, ligësi e një farë konkurrence që duket sikur nuk mbaron kurrë, shkruan “Kosovarja”. Megjithatë, jo gjithmonë është kështu, jo të gjitha nuset shkojnë keq me vjehrrat ose anasjelltas. Ka edhe […]

“Kasapi” rrëfen 49 vrasjet e prostitutave: I therja, i hidhja t’i hanin derrat, doja të vrisja 50 (Foto)

Një vrasës serial, i njohur si “Kasapi”, i cili ka vrarë plotë 49 gra, disa prej të cilave i ka groposur dhe me trupat e të tjerave ka ushqyer derrat e tij, është rrëfyer mbi masakrat e kryera. Krimet e Robert Picktonit ishin të tmerrshme. Ai është cilësuar si vrasësi më i keq i Kanadasë. […]

Ja me kë po e kalon kohën Sabri Fejzullahu

Këngëtari Sabri Fejzullahu përpos aktivitetit në muzikë, po gjen kohë edhe për familjen e tij. Ai në Instagram sot ka publikuar një fotografi, ku shihet nën shoqërinë e Nerës, Ermalit, Arjanës dhe djalit të Ermalit, shkruan lajmi.net Fotos, këngëtari ia ka lënë edhe një shkrim ku tregoi se po kalon kohë me familjen e tij, […]

E dashura e Stresit përlot live vjehrrën në emision, ajo që i tha do bëjë me zemër secilën nga ju /Video

Stresi, me emrin e vertete Arkimend Lushaj, etiketohet shpesh si “bad boy”, por në studion e “Rudina” reperi ka rrëfyer sot një tjetër ane te tuh pasi ishte i shoqëruar edhe nga e ëma Shpresa Lushaj. 31-vjeçari foli për familjen dhe planet për martesë dhe tha se prej më shumë se 3 vitesh është në […]