Shokon” studimi/ Pas takimit të parë femrat e dëshirojnë seksin më shumë se meshkujt

50 për qind e meshkujve të intervistuar kanë deklaruar që “ftohen” nëse femra dëshiron seks menjëherë pas takimit të parë, ndërsa po këtë qëndrim e kanë gjithsej vetëm 39 për qind e femrave. Rezultatet gjithashtu kanë nxjerrë në pah faktin që më së shumti u pengon meshkujve dhe femrave është kur personi del në takim […]

Prezantuesja shfaq pjesët intime në emision live(Video)

Shumë herë ndodhin aksidente brenda emisioneve ku shumë prezantuese bien pre e dështimeve në veshje, por jo të gjitha janë aksidentale,shkruan InfoPress. Në një video që po qarkullon në internet në një emision një prezantuese shfaq pjesët intime në trupin e saj duke e ngritur fustanin . Për më shumë shikoni videon:  

Edhe pak vite Luana do shëndërrohet si kjo femër nga botoxi

Ndryshimi i saj që nga paraqitjet e para mund të vërehet qartë, mania e ndërhyrjeve estetike nuk ka të ndalur nga figurat e njohura të show bizit. Kjo është një mani që ka prek femrat në të gjithë globin, e këtij tundimi nuk I ka rezistuar prezantuesja Luana Vjollca e cila dita ditës po vërehet […]

Baton Haxhiu krahason Albin Kurtin me Sheshelin

Gazetari Baton Haxhiu ka krahasuar Albin Kurtin me Vojsllav Sheshelin. Sipas gazetarit Baton Haxhiu diskursi i të parit të VV’së Albin Kurti është i njëjtë me të liderit nacionalist serb të vijës ekstremiste dhe i dyshuari për krime lufte, Vojisllav Sheshel.   “Natyrisht se ky model i politikanit mënyrën e jetës e ka të dizejnuar […]

Berisha kritikon Bashën: Gaboi më 17 maj

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “Zonë e Lirë” në Tv Klan ka komentuar situatën politike në vend, po ashtu edhe për protestën që do të mbahet nesër në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Berisha u është përgjigjur disa pyetjeve në lidhje me protestën e nesërme, që nga skenari për dështim e deri tet rrëzimi i […]

Çka po ndodhë kështu në zyrën e Ramush Haradinajt?

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka përmbyllur një ditë dhe një javë pune me plot angazhime. Haradinaj shihet në zyren e tij në orët e pasditës i rrethuar nga këshilltarët e tij. “Në përmbyllje të javës, vlerësime dhe konsulta si dhe përgaditje për javën e ardhme. Me kolegët, këshilltarë dhe me kryeministrin” shkruan Gani […]

Kështu se keni parë asnjëherë Xhbanen, te ‘O sa mirë’

Arjola Demiri është ndër aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera të serialit ‘O sa mirë’, shkruan Gazeta Blic. Me rolin e saj si një vajzë ‘burrërore’ e ardhur nga një vend me zakone dhe tradita të tilla, Xhbanja ka arritur të fitojë zemrat e publikut shqiptar. Përveç kësaj, Xhbanja është aktive edhe në […]

Egzona e kthen shtëpinë në harem, i fton të gjitha shoqet më të bukura

Egzona po bën një jetë të mirë dhe luksoze nga të ardhurat e shumta të saj dhe të Albatritit. Ajo ka shumë shoqe me të cilat më shumë se me Albatritin, kalon një kohë të madhe me ato. Egzona përmes postimeve të shumta që bën, njofton të gjithë ata që kanë në primare jetën personale […]

Rita Ora dhe Liam Payne publikojnë klipin “For You” (VIDEO)

Liam Payne dhe Rita Ora, kanë publikuar sot videoklipin e këngës së tyre “For You”, shkruan Zeri.info. Spoti erdhi një ditë pas publikimi të versionit audio. kënga është kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed” dhe do të shfaqet me 14 shkurt. Rita në këtë videoklip duket tejet tërheqëse e veshur me një fustan të […]

Lajmërohet Shpend Ahmeti, tregon se a do të kalojë në AAK!

Kryetari i Komunës ë Prishtinës nga Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka mohuar se është duke negociuar me AAK për kalimin e mundshëm të tij në këtë subjekt. Ahmeti ka thënë për Telegrafin se nuk është duke zhvilluar negociata lidhur me këtë çështje. “Nuk kam pas as nuk kam kurrfarë negociate me AAK-në. E kam thënë disa […]