Albiona Muqiqi ju mahnitë, bukuria e saj nuk do koment (Foto)

Albiona Muqiqi që e re ka rënë në sy nga mediat për bukurinë e saj të veçantë. Ndonëse është vajza e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu, ajo ka fituar famë edhe më të madhe. Në një postim nga gimerja e njohur shqiptare, Sellma shohim Albionen shumë të kuruar dhe të bukur. E grimuar nga […]

Genta Ismajli tregon për operacionet plastike: Do t’i fryej edhe më shumë buzët (Video)

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura, por edhe më atraktive të estradës. Energjike,e qeshur e pa komplekse janë gjërat që e karakterizojnë atë, shkruan Indeksonline. Genta kohëve të fundit është komentuar edhe për ndryshimet që ka bërë në dukje, me theks të veçantë për ndërhyrje kirurgjikale, por në një intervistë për Prive […]

Kjo është femra më seksi në Qeverinë Haradinaj

Në shtypin rozë vend të veçantë po zënë edhe femrat e reja që janë pjesë e politikës, shkruan Gazeta Blic. Një ndër to është edhe asistentja e Ramushit e cila bërë pjesë e pandashme shtypit rozë duke u komentuar për çdo paraqitje të saj. Është fjala për Bezi Osmanin e cila që disa vite është […]

Po transportonte paratë e kazinosë, aksidentohet makina. Autostrada “mbulohet” me dollarë

Jemi mësuar të shohim duke rënë shi apo borë, por jo edhe dollarë siç ka ndodhur në Illinois të SHBA-së. Pasi shoferi i një veture që po transportonte paratë e një kazinoje humbi kontrollin dhe u përplas me një veturë tjetër në autostradë, mijëra dollarë filluan të bien nga qielli. Dhe pasi që paratë i […]

Tragjedi e rëndë familjare, dhëndri vret nusen gjatë ceremonisë

Dita që duhej të ishte më e lumtura, tragjikisht u kthye në të fundit për një 22-vjeçare që u vra me thikë nga bashkëshorti ditën e dasmës. Ngjarja e rëndë, sipas “Hurriyet”, ka ndodhur në Bursa të Turqisë, ku 23-vjeçari Metehan Yurtoglu goditi 8 herë me thikë bashkëshorten e tij. Ata zyrtarisht ishin celebruar një […]

3 herët kur modelja nga Peja ju lë pa mend

Modelet janë ato që komentohen më së shumti në shoubizin shqiptar. Puna e tyre bënë që ato të jenë pjesë e pandashme e shtypit rozë, shkruan Gazeta Blic. E këtu bënë pjesë edhe modelja nga Peja, Kaltrina Lulaj e cila shquhet për format trupore bombastike për të cilat nuk ndalet së punuari edhe në palestër. […]

I shkruan avokatës shqiptare: Sa para kërkon për një natë – ajo i kërkon …

Disa portale online publikuen nji foto të nji ‘print-screen’i ku dokej një bisedë sms mes nji personi dhe nji çike që supozohej se ishte juristja dhe modelja seksi Redona Koçi. Në bisedën e publikueme me foto pretendohej se, çika në fjalë që joshej nga personi (me gjasë nji mashkull) për me ba seks me pagesë, […]

Këto gjëra meshkujt i duan në krevat por druhen t’i kërkojnë

Seksi në grup do ishte një eksperiencë e lezetshme. Do dëshiroja shumë të bënte seks oral tani. Më pëlqen të jetë agresive dhe kreative. Më pëlqen kur flet pisët në krevat. Do doja të bëja seks mes gjoksit të saj, por nuk e pyes dot. Nuk dua ta përkëdhel dua të bëjmë seks menjëherë

Cecas i del gjoksi në koncert, ‘tërbohen’ fansat ! (Foto)

Ceca një nga këngëtaret që u kthye në hit në ish-Jugosllavi në vitet ’90, ka çmendur fansat gjatë një performance në një klub nate. Ceca Raznatoviç këngëtarja serbe e përfolur për lidhje me mafiozin Arkan tashmë është në lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç. Ja fotot: