Angela Martini vendos të ndryshojë pamjen, duket ‘llahtarisht’ sexy

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini ka vendosur të transformohet. Pasi është kthyer nga muaji i mjaltit, bukuroshja është duke u marrë meveten. Rrezet e diellit kanë bërë të vetën dhe tashmë është koha për kujdes maksimal. Angela ka shkruar në postimin e saj se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket se i ka […]

Gold Ag, Silva Gunbardhi, Buraku e Mera Zymberi kallin atmosferën n’Kosovë Show

Silva Gunbardhi do të vijë për herë të parë këtë javë n’Kosovë Show. Ylli i hitit ‘Të ka lali shpirt’ promovon këngën e saj të fundit ‘Merak’ në bashkëpunim me Defrin. Këngëtarja në emisionin me Shpëtim Deskun ka kënduar live edhe këngë patriotike. Por jo vetëm kaq. Gold Ag dhe Buraku  flasin për këngën e […]

Plas sërish mes moderatorëve, Luana thumbon keq Ermalin

U duk si një shaka por vërtet që shkëndijat e para kanë nisur mes Luanës dhe Ermalit. Ata e kanë kthyer zyrtarisht tashmë luftën në një betejë televizive, sepse emisionet e tyre transmetohen në të njëjtën fashë orari në televizion. Ata tashmë prej disa javësh i hedhin kunja njëri-tjetrit publikisht në emision. Dhe “thumbi” i […]

Nusja i tregon gishtin e mesëm vjehrrit, por e pëson keq

Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur ajo ia tregoi gishtin e mesëm gjatë ceremonisë martesore. Fillimisht dukej si një shaka, pasi disa gra përreth shiheshin duke buzëqeshur, por kjo ngjarje brenda pak sekondave u shndërrua në rrahje […]

Klani “Pronto” është kapur thellë në krimin e organizuar

PARTIA E KADRI VESELIT, NË TELASHE TË REJA, SHKARKIMI I “KAMISHIT” NDEZ DEBATET NË KËTË SUBJEKT Analistët vlerësojnë se kjo skenë politike e tejkonsumuar dhe e tejinkriminuar dita-ditës po shkon duke u degraduar aq shumë, duke u shkatërruar, saqë pas VV-së është e pritshme që ndarje serioze të ndodhin edhe në subjektet e tjera politike. […]

Marina Vjollca ju lë pa fjalë me publikimin e fundit

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka mahnitur me publikimin e saj të fundit.  Kaq të bukur me siguri nuk e kini parë Marinën. Këtë mbasdite fundjave Marina ka përshëndetur fansat dhe ka nëj pyetje për ta. ‘Si jeni yje…?’ shkruan ajo në postimin e fundit. Edeh pse është mjaft e thjseshtë deh pa asnëj ekzagjerim […]

FOTO/ Aurela turbullon rrjetin, i ka dalë ‘zogu’ apo ju bëjnë sytë sikur është nudo…!

Modelja e njohur shqiptare, një nga vajzat më sensuale dhe me trup perfekt do ju ngatëroë me këtë publikim. Aurela Hoxha ka publikuar një foto duke dalë nga pishina ku mban veshur një bluzë dhe mbathje ‘nude’. Në shikim të parë do t’ju bëjnë sytë sikur modelja e ka tepruar, por në fakt nuk është […]

Bill Clinton shpërthen në lot kur dëgjon historinë e kamarierit kosovar

Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton ka shpërthyer në lot në një nga restorantet e New York City. Kjo ndodhi pasi një ish- refugjat nga Kosova, i ra në gjunjë atij duke iu falënderuar që i shpëtoi jetën. Bill Clinton, i cili është një ndër kontribuesit më të mëdhenj për Pavarësinë e Kosovës, po darkonte në […]

Abelard Tahiri e Greg Delawie shkëlqejnë pranë bashkëshorteve (Foto)

Edhe pse janë politikanë e kanë poste të larta e të rëndësishme edhe ata ndajnë në rrjetet e tyre sociale momente nga festa e ahengje të ndryshme, shkruan Indeksonline. Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri ka postuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram teksa shihet me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie. E […]

Qeveria flet për ajrin e ndotur: Fatkeqësisht s’mund ta ‘pastrojmë’ sonte

Shefi i kabinetit të kryeministrit Haradinaj, Avni Arifi ka folur për ajrin e ndotur që e ka kapluar vendin, raporton Gazeta Blic. Arifi përmes rrjetit të tij social “Facebook”, ka shpjeguar se sa para janë ndarë ër ndërrimin e filterave të Kosovēs B. “Projekti i koogjenerimit me vlerë €24 miljon i cili sivjet pritet të realizohet […]