Ish-aktivistja Teutë Rrusta, akuzohet se ka heshtur për ngacmimet ndaj grave në Vetëvendosje

Deklarata e fundit e liderit të VV-së, Albin Kurti, se në Lëvizje ka pasur ngacmime seksuale ka ngjallur reagime të mëdha. Vetë aktivistët e këtij subjekti politik janë duke bërë akuza publike se aty ka pasur orgji në treshe dhe drogë në zyra. Lidhur me këtë, aktivistja e Lëvizjes Vetëvendosje, Diellëz Arifi, ka akuzuar ish […]

Nusja nuk shkon në dasëm se nuk i pëlqen grimi, i ndodh katastrofa

Një grua që mungoi në dasmën e saj prej 12,000 paund, pas disa fatkeqësish, u la nga i fejuari i saj që po e priste i zemëruar. Pas provave “të përsosura” para dasmës, Nichola Tuohy, 46 vjeç, nga Hornchurch, Essex, pa që dita e saj më e lumtur iu kthye në një katastrofë pasi nuk […]

Rrezikojnë burgun: Turistët britanikë po çmendin mbarë botën

Një grup me turistë britanikë rrezikojnë një vit burg në Kamboxhia, pasi morën pjesë në një festë-shkume në pishinë. Por britanikët po kthehen në një shqetësim të madh në mbarë botën. Disa vende si Spanja apo Greqia janë në ballë të atyre që ankohen për sjelljen e britanikëve. Edhe pse i duan shumë paratë që […]

Eni Çobani nuk ndal dot lotët, mesazhi i dajlit të saj prek zemrat

Juristja Eni Çobani ka treguar shpesh se pika e saj e dobët është djali i vetëm, Aldi. Dhe këtë e ka vërtetuar edhe sot në studion e “Rudina” në Tv Klan. Gjatë emisionit, juristja u surprizua përmes një videomesazhi nga djali i saj, i cili e përloti Çobanin me fjalët që i tha publikisht. “Përshëndetje […]

Françeska Jaçe nxit imagjinatën, pozon sexy para pasqyrës

Ka qënë një ditë relaksi për modelen e njohur shqiptare. Françeska Jaçe një nga ish banoret e Big Brother, që tashmë ka vejdhur vëmnedjen e të gjithëve. Françeska ka ndarë në rrjetet sociale një foto mjaft sensuale ku mban veshur një rrobdëshan. Poza para pasqyrës nxit imagjinatën. Edhe pa make-up Françeska duket në super formë. /Gazeta Express/   

Avokatja më seksi shqiptare, ia qet flakën instagramit me imazhin e fundit

Ka më shumë se 100 mijë ndjekës në llogarinë e saj ‘Instagram’, për të cilët nuk heziton të publikoj imazhe provokuese, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për avokaten më të re dhe më seksi shqiptare, Redona Koçi e cila vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet për çdo paraqitje të saj. Format trupore bombastike kanë bërë […]

LAJMI I FUNDIT: Qeveria drejt rënies, kërcënon Pacolli

Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës Behgjet Pacolli thotë se ka mbetur pak kohë për ratifikim të demarkacionit me Malin e Zi, në të kundërtën sipas tij, këtë vit nuk do të kemi liberalizim të vizave. Nëse nuk do të ketë lëvizje të lirë për qytetarët, Pacolli kërcënon me largim nga Qeveria. Por Demarkacioni nuk është […]

Kjo gjë e rëndë i ka ndodhur “Drenicakut” të “O sa mirë”

Aktori i njohur i “O sa mirë”, jo rrallë herë ironizon për çështje të ndryshme. Jeton Zogjani si shumë qytetarë tjerë duket të jetë i shqetësuar or gjendjen aktuale të ajrit të ndotur- shkruan Indeksonline. “Vec “izoliri” po kryke pune sonte!!”, ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në Facebook. /Indeksonline/

Blero mund të konsiderohet mashkulli më me fat!

Blero Muharremi është njëri nga këngëtarët më të komentuar të estradës shqiptare, jo vetëm për projekte por në shumë raste edhe për jetën e tij private. Këtë herë e dashura e tij, Afrona e ka befasuar me një dedikim prekës në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo nga aty ka thënë fjalët më të mira […]