Djali me fat i Mihrijës, Bleona Qereti kërkon ta puth atë (Foto)

Djali i Mihrijës po shkon hapave të babait dhe nënës së tij, por me një ndryshim në zhanër. Ai po synon të bëhet një reper dhe për këtë ka përkrahjen e prindërve të cilet edhe po e promovojnë.

Është rritur dhe i kaluar me gjatësi edhe prindërit e tij, dhe tani është në kohën për ta krijuar karrierën e tij, përcjell ORAinfo.

Në një video ku Mihrija ka publikuar një pjesë nga xhirimi i videoklipit të djalit të saj, ‘tetja’ Bleonë ka dalë vullnetare për një puthje ndaj të voglit të Mihrijës.

Për më shumë shikoni komentin e Bleonës, ku kërkon që Mihrija ta puth në vend të saj nga pamundësia që ta puth ajo vetë.