Lola Haradinaj në mes të dimrit vishet kështu..

Është ndër nuset më të komentuara në shtypin rozë, kjo sepse linjat e saj janë vërtetë motiv për çdo femër dhe nënë.

Edhe pse kohë e ftohtë janari, Lola nuk e ka problem fare që të vishet në të shkurtra.

Me një selfie të cilën e hodhi në rrjetet sociale, tregon edhe kësaj here se është një femër superiore dhe shumë me stil, shkruan Kosovarja.

E këtë e dëshmon vet fotografia të cilën do ta shihni në vazhdim.