Luana Vjollca super me pamjen, këtë javë vjen krejtësisht ndryshe

Moderatorja sexy ka zbuluar të ftuarit e rradhës në emisionin e saj ‘Shiko kush luan’

Bukuroshja e ekranit, Luana Vjollca ndryshe nga puntatat e tjera ku është shfaqur me fustane, kësaj radhe ka vendosur të vijë me një kostum të zi serioz.

Edhe aq serioz nuk është në fakt, pasi pjesa e gjoksit është paksa e zbuluar. Luana përveç se na ka treguar veshjen e së shtunës, ajo na ka zbuluar dhe të ftuarit e radhës.

Të ftuarit janë; Bujar Qamili, Rosela Gjylbegu, Genta Ismaili, Butrint Imeri, Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku

Video Player