Gjobiten kompanitë që prishën muralet në Prishtinë

I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur që kopmanitë të cilat shfrytëzuan muralet në rrugën B, janë gjobitur me nga 300 euro. “Nga 300 euro dënim, mbulim i reklames, dhe turpërim publik për kompanitë Cima dhe Loriano për gabimin në rrugen B”, shkruan Ahmeti. Më herët gjatë ditës Ahmeti kishte bërë të […]

Elita Rudi nuk e lë Gjikon rehat (Foto)

Elita Rudi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Moderatorja në fjalë nuk i ndahet për as edhe një moment Gjikos, derisa në çdo vend e shoqëron atë- shkruan Indeksonline. Edhe për fotografinë e re të publikuar në Instagram ajo ka zgjedhur vargjet e një këngëje të reperit në fjalë. “Yjet nalt”, ka shkruar […]

Policia deklarohet për bllokimin e rrugëve në qendër të Prishtinës

Implementimi i planit për të ndaluar futjen e veturave në qendër të qytetit të Prishtinës, për shkak të ndotjes së madhe të ajrit, ka shkuar sipas parashikimeve. Qamil Behrami, shef i policisë së trafikut në kryeqytet, ka thënë për Indeksonline se plani për ndalimin e qarkullimit të veturave në kryeqytet sot ka shkuar pa telashe […]

Nuk e zë as fustani, motra e Albatritit shpërthen me gjoksin e saj (FOTO)

Biona Muçiqi është vajza e këngëtarëve të njohur Nysret dhe Merita Muçiqi, shkruan Gazeta Blic. Ajo u bë e njohur për publikun e gjerë si vajza e një familje artistësh, të cilët janë mjaft të dashur për publikun shqiptar. Biona është tejet aktive në rrjetet sociale e cila nuk heziton të shpërndajë imazhe me ndjekësit që […]

Sidrit Bejleri ‘me flokë’! (Foto)

Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri vazhdon të jetë shumë aktiv në muzikë, i angazhuar me koncerte të shumta. Së fundmi, ai ka performuar në shfaqjen muzikore “Carmen”, të mbajtur në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. E veçanta e rolit të këngëtarit në këtë shfaqje, është se ai ka marrë një pamje ndryshe me paruke në […]

Martesë me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati jep deklaratën befasuese

Siç dihet tashmë prej vitesh Eva Murati është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topallin, një lidhje e cila nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale duke u komentuar shumë. Sot Eva ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel” ku ka pohuar se martesa është në […]

Anita Haradinaj për ajrin e ndotur: Le ta provojnë kaosin edhe qeveritarët

Anita Muçaj – Haradinaj, bashkëshortja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalur me një ide të re në lidhje me gjendjen alarmante të ndotjes së ajrit në Prishtinë. Në një reagim të saj në Instagram, ndërsa jep dhe doza kritike ndaj vendimit të fundit për ndalimin e qarkullimit të veturave në Prishtinë ajo potencon […]

Keni parë gjithçka, por jo edhe të pasmet e mëdha që ka kjo modele (FOTO)

Modelet tashmë janë bërë të gjitha të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha, shkruan Gazeta Blic. Jen Salter, Kim Kardashian, Anastasia Cvitko janë këto femrat që cilësohen si mbretëresha me gjoks dhe të pasme, por nuk duhet lënë anash as modelen ruse Viki Odintcova e cila ju çmend me pamjen  […]