Anxhelina paraqitet shumë sensuale në këtë foto

Bukuroshja Anxhelina Hadergjonaj ka treguar edhe njëherë se sa sensuale është Anxhelina, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë një foto tepër seksi ku ka treguar sensualitetin e saj. Ajo, kohëve të fundit ka realizuar edhe disa foto provokative në Tiranë, por tani ajo është rikthyer në Amerikë për të vazhduar […]

Dafina publikon pamje kur një femër preket nga shumë meshkuj

Mbrëmë ka habitur gjithë ndjekësit e saj. Këngëtarja Dafina Zeqiri në Instastory ka hedhur disa fotografi dhe video, teksa shihet se ka qenë në një klub nate, shkruan lajmi.net E në video, Dafina kishte vënë në pah pjesën kur një femër që po bënte ‘twerk’ po prekej nga disa meshkuj. Po ashtu, këngëtarja kishte filmuar […]

Presidentit Thaçi mund t’i ndalohet hyrja në Amerikë (Video)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mund të jetë udhëheqësi shtetëror dhe politikani i radhës që nuk do të mund t’ia mësyjë lirshëm Amerikës. Ai ka vizë të mëhershme, bëjnë të ditur kabineti presidencial për Tribuna Channel, por nuk ka vendosur nëse do jetë më 4 shkurt në SHBA, në Lutjet e Mëngjesit. Lutjet bëhen nga […]

Dua Lipa ka nevojë për ndihmën e fansave në Brit Awards

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “IDGAF”, e cila është shikuar mbi 52.2 milionë herë në YouTube. Por, suksesin më të madh e ka arritur me këngën që po konsiderohet edhe si himb për gjininë femërore “New […]

Ajri i ndotur, kërkohet mbyllja e shkollave

Gjendja shqetësuese e ndotjes së ajrit në kryeqytet ka bërë që institucionet e Kosovës të marrin masa për përmirësimin e cilësisë së ajrit që këto ditë ka tejkaluar standardet e lejuara. Për këtë edhe deputetët janë mbledhur me qëllim të propozimeve se si të tejkalohet kjo gjendje. Një nga propozimet në seancë të jashtëzakonshme ishte […]

Ajri i ndotur edhe sonte

Edhe sonte Prishtina vazhdon ta ketë ajrin e ndotur. Pas matjeve të fundit vërtetohet se ajri prapë mbetet i pashëndetshëm. Masa e ndotjes sonte arrin në 156 PM, ndërkaq kujtojmë se netë më parë Prishtina gjatë orës 20:00 shënonte rritje të masës së ndotjes e cila konsiderohet helmuese me mbi 400 PM, shkruan lajmi.net. Lidhur […]

Ekskluzive: Në këtë lokacion do të mbahet koncerti i Rita Orës në Prishtinë

Rita Ora do të prezantohet me një koncert me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan KultPlus. Ky koncert do të mbahet më 17 shkurt, kurse sipas burimeve të KultPlus, koncerti do të mbahet në ambient të hapur, pikërisht te Sheshi “Zahir Pajaziti”. Poashtu KultPlus merr vesh që koncerti do të nisë në ora […]

Vetura me 5 pasagjerë kaplohet nga flakët, i shpëton ky person (Foto)

Një makinë është kapluar nga flakët në Fushë Kosovë. Por, në ndihmë i ka dalë një person i cili me vete kishte edhe mjetin që fikë zjarrin. Lexusi i “Indeksonline” i cili i ka dërguar foton redaksisë tregon se në makinë kishin qenë 5 persona. Ngjarja raportohet se ka ndodhur para pak minutash. Të gjitha […]

Bebe Rexha duke i ushtruar vithet në palestër, dikush e incizon nga mbrapa

Bebe Rexha e ka marrë shumë seriozisht punën e palestrës. Pamje nga atje po e shohim tek po sjell shpesh nëpër rrjete sociale e kështu ka vepruar edhe së fundmi, shkruan lajmi.net Bebe, njihet për linjat e saj të mahnitshme trupore sidomos për vithet e këtë po e arrinë duke ushtruar me plot përkushtrim. Këngëtarja […]

Godet këngëtarja shqiptare, del me tanga në rrugë(Foto)

Oriola u shfaq e veshur me tanga por ishte në shtëpi, ndërsa kjo këngëtare del në rrugë… Marashi është nder modelet me te njohura shqiptare dhe mund te themi ndër ato që kanë patur fat me të vërtetë. Pas suksesit si modele bukuroshja u bë pjesë e labelit OTR, ku pritet të “shpërthejë” me muzikën […]