Protagonistja e klipit ‘Bitchi Mesnatës’ në top 10 fotografitë më ‘hot’ të saj

Proejkti muzikor ‘Bitchi Mesnatës’ nga Alban Ramosaj u pëlqyr shumë nga publiku që nga dita e parë kur u publikua. Por vëmendjen më të madhe aty sigurisht se e ka marrë protagonistja kryesore, shkruan lajmi.net Fjala është për modelen seksi Alesia Noka, e cila si brenda klipit ashtu edhe jashtë tij është mjaft seksi dhe […]

Shikojeni si e kalon pengesën kryeministri Haradinaj (Video)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj është i veçantë dhe tejet i thjeshtë në publik. Ai sot në akademinë përkujtimore në 21-vjetorin e rënies së heronjve të kombit, Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu, bëri veprimin e radhës që nxiti të qeshura në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani” në Prishtinë, transmeton Indeksonline. Haradinaj për […]

Blerona Zeqiri “thyen” rregullat, hynë me veturë në qendër të Prishtinës (Foto)

Prezantuesja e njohur, Blerona Zeqiri komentohet shumë për profesionin por edhe pamjen e saj. Por këtë herë prezantuesja ka vendosur të tërheqë vëmendjen me një gjest tjetër të saj, transmeton Indeksonine. Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim brenda qendrës së Prishtinës me veturë. Rruga duket […]

Amanda me selfie të ‘nxehtë’ për Shën Valentin (Foto)

Amanda Lee nuk e ka problem të provokojë në mënyra të ndryshme. Trajnerja e fitnesit, ka realizuar një selfie para pasqyres e veshur veç me të brendshme- shkruan Indeksonline. “E gatshme për ditën e të dashuruarve me këtë set super të ëmbël”, ka shkruar ajo krahas fotografisë. Linjat e trupit të saj padyshim janë në […]

Video e Rrallë! Ushtarët serb të vrarë në Koshare, nga UÇK-ja

Beteja e Koshares ishte një ndër mbetjat më të lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, shkruan fmimages.net Në video shihet ish-komandanti i njohur Hysen Berisha, me bashkëluftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës pas një aksioni kundër forcave serbe në Koshare. Në video shihen disa ushtarë serbë të vrarë nga UÇK-ja, ku më pas ata varrosen nga disa […]

Çifti Beckham në krizë

Edhe pse gjithmonë janë përpjekur të sjellin në publik imazhin e familjes perfekte, duket se një prej martesave më të forta në jetën e showbizz-it po kalon ditë krize. Bëhet fjalë për ish futbollistin David dhe ikonën e modës Victoria Beckham, të cilët sipas tabloidid “The Sun”, po kalojnë ditë të vështirë në martesën e […]

Norës po i dështojnë buzët nga operacionet

Nora Istrefi nuk ka mundur që të qëndrojë natyrale në skenë dhe të bëjë karrierën me pamjen që ka pasur qysh në fillim. Këngëtarja e cila qysh në fillim të paraqitjeve të saj u konsiderua si femra më seksi e estradës shqiptare, ka tentuar gjithmonë të mbajë këtë titull edhe nëse është e nevojshme me […]

Angelina Jolie viziton selinë e NATO-s në Belgjikë për të diskutuar parandalimin e dhunës seksuale ndaj grave (Foto)

Ajo është një aktore e mirënjohur, humanitare, avokate e paqes botërore dhe emisarit special të UNHCR-së. Fituesja e çmimit “Oscar”, Angeluna Jolie u takua me sekretarin e përgjithshëm të NATO-s Jens Stoltenberg në selinë e aleancës në Bruksel. 42-vjeçarja vizitoi Belgjikën për të diskutuar mënyrat për të parandaluar dhunën seksuale ndaj grave në zonat e […]

Aktorët e “Kafeneja jonë” dhe “O Sa Mirë” bëhen bashkë për protestën kundër ndotjes së ajrit

Sheshet kryesore të Prishtinës ishin mysafirë të disa protestuesve, të cilët shprehën kundërshtimin e tyre rreth ndotjes së ajrit. Mesin e shumë qytetarëve kishte edhe shumë figura publike të botës së industrisë së kinematografisë shqiptare. Ndër ta edhe aktorët e njohur si Fatmir Spahiu, Astrit Kabashi, Jeton Zogiani, Ylber Bardhi, Fisnik Ademit, të cilët janë […]

Angela Martini, nga një modele në shtëpiake (Foto)

Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Ajo u martua në Los Angeles, vendi ku edhe është shpërngulur për të jetuar. Duke qenë se bashkëjeton me më të dashurin e saj, Angela tashmë është shndërruar në një amvise, kështu së paku ka bërë të ditur ajo […]