S’ka seks nëse humbë, nëse fiton e shpërblen deri në mëngjes! – (Foto)

Nuk është aq e zakonshme që të dashurat apo bashkëshortet e futbollistëve të dalin në publik dhe të flasin për shprehitë seksuale me partnerët e tyre, por gjithashtu, Izabel Goulart nuk është një vajzë e thjeshtë, transmeton Zeri.info.

Image

E përzgjedhura e Kevin Trapp, portierit të ekipit francez të futbollit Paris Sen Jermain, e ka tronditur publikun me një deklaratë rreth jetës së tyre seksuale.

Image

Ajo ka rrëfyer se të dashurit të saj i ka vënë disa ultimatume tejet interesante, që përfshinë edhe ndalesën e seksit në raste të caktuara. “Ne bëjmë seks katër-pesë herë në javë. Mirëpo, nëse ekipi i tij humbë ndonjë ndeshje ku Kevin ka qenë portier, atëherë nuk ka seks. Nga ana tjetër, nëse ai fiton, atëherë asnjëri prej nesh atë natë nuk bën gjumë dhe bëjmë seks deri në mëngjes”, ka deklaruar Izabel. Përndryshe, kjo bukuroshe është njëra prej engjëllusheve të shtëpisë së modës “Victoria’s Secret”, ndërsa fotot e saj nga setet e fotografimit, i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Image

Në të vërtetë, ajo përveç që pozon me shumë pak rroba në trup, ajo e pëlqen që të paraqitet edhe në poza provokuese dhe pastaj këto foto, ajo i publikon në rrjetet sociale, në të cilat ajo ka miliona adhurues, të cilët magjepsen me trupin e saj joshës./ZERI