Ylli’ i PSG-së divorcohet nga kjo ‘seksbombë’ që ju lë pa frymë!

Tashmë është bërë e udhës që çdo lajm i rëndësishëm për personazhet e njohura të sportit të jepet nëpërmjet rrjeteve sociale. Kështu ka ndodhur edhe me zyrtarizimin e divorcit të sulmuesit të Stoke City-t (ish-lojtar i PSG dhe Realit), Jese Rodriguez, me modelen Aurah Ruiz, me të cilën ishte lidhur që kur luante me Realin e Madridit.

Çifit kaloi një periudhë të vështirë, pasi djali i tyre Nyan, lindi para kohe dhe pati probleme të shumta shëndetësore.