Morena shfaq të pasmet seksi (Foto)

Morena Taraku momentalisht është duke qëndruar me familjen në Stamboll të Turqisë. Por ish-missi kujdeset çdo herë për njerëzit e saj të zemrës, veçmas kur është fjala për ditëlindjet. Morena ka postuar një instastory në rrjetin e saj social Instagram, ku ia uron ditëlindjen një shoqeje. Por ajo që bie në sy është fotografia që […]

Kjo është ish e dashura e djalit të presidentit Thaçi, një super bukuroshe (Foto)

Drita Stublla është njëra femrat më seksi të Prishtinës, ajo gjatë ishte prezente në mediet rozë duke u përfolur se ajo është në lidhje me Endrit Thaçin. Pas gjithë kësaj ”zhurme mediale” duket se Drita dhe Endriti vendosën të largohen nga njëri-tjetri. Mirëpo a keni menduar si duket ajo tani pas gjithë kësaj vëmendje, shkruan […]

INTERVISTA E RITA ORËS E CILA MORI VËMENDJEN E TË GJITHËVE

Është një intervistë më e vjetër e Rita Orës por e cila ka marrë përsëri vëmendjen. Në Connecticut News, Rita Ora bën shqiponjën me duart e saj, simbolin e shqiptarëve, ndërsa edhe falënderon shqiptarët duke thënë “Faleminderit, dhe we are the best” (Jemi më të mirët). Në këtë intervistë Rita flet edhe për bashkëpunimet e […]

Komisioni i Kuvendit shmang zgjidhjen e statusit të Pallatit të Rinisë

Çështja e Statutit të Pallatit të Rinisë ende nuk i ka shkruar Kuvendit për votim, ndërsa një deputet i Vetëvendosjes tha se kryesuesja e Komisionit Parlamentar për Zhvillim Ekonomik, deputetja e PDK-së, Sala Berisha Shala vendosi ta mbyllë mbledhjen, ende pa filluar mirë. Në mbledhjen e sotme të Komisionit për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri […]

Kjo është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit ja sa bukur po duket në fotot e fundit

Ajo quhet Gresa Salihu dhe është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”. Gresa është më pak e ekspozuar përballë lajmeve të medies rozë. Ndoshta për faktin se ajo akoma është e re dhe nuk ka ndonjë profesion siç kanë motrat e saj më të mëdha Njomza dhe Engjëllusha. E ndryshe nga to Gresa […]

Albatriti shkon në ndejë, po ja çka bën motra e tij natën vonë

Albatriti dhe e gjithë familja e tij, u bënë personazhet kryesorë të shtypit rozë përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale, dhe dëshirës së madhe të tyre për të qenë të gjithë anëtarët ‘VIP’, pavarësisht nëse e meritojnë ose jo. Kureshtja e madhe e publikut për jetën e tyre private bën që ata të kresojnë […]

Vdes legjenda e muzikës botërore (Foto)

Dennis Edwards, këngëtari i grupit legjendar Motoën’s Tempatations ka ndërruar jetë në moshën 74 vjeçare. Ai vdiq në Cikago, vetëm një ditë para se të festonte ditëlindjen e tij të 75-të, transmeton Indeksonline. Vdekja e tij u konfirmua nga familja e tij në Cikago, kurse këngëtari ishte i njohur për hitin “Cloud Nine” dhe shumë […]

Vajza kujdes! Alban Ramosaj publikon imazhe nga dushi.. (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj duket se nuk e ka plan të ndalë provokimet e tij. Këtë e ka bërë edhe njëherë, përmes një imazhi të shkurtë të publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”. Ai shihet i zhveshur duke bërë një dush në vaskë kurse është komentuar shumë nga fansat e tij. Madje […]