Ajo që mbanë në gojë ky qen nuk është qese bërllogu – e vërteta i bëri të qajnë të gjithë

Shpesh në rrugë shohim qentë të lënë pas dore derisa kontrollojnë kontejnerët dhe qeset për të gjetur ushqim. Por e njëjta nuk është me qenin të cilin po e shihni në fotografi. Ai në gojë është duke mbajtur një qese në të cilën të gjithë do të supozonin se ka ushqim, por nuk është ashtu. […]

http://www.botasot.info/media/botasot.info/images/2018/February/02/auto_6-650×3581517594007.jpg

Shpesh në rrugë shohim qentë të lënë pas dore derisa kontrollojnë kontejnerët dhe qeset për të gjetur ushqim. Por e njëjta nuk është me qenin të cilin po e shihni në fotografi. Ai në gojë është duke mbajtur një qese në të cilën të gjithë do të supozonin se ka ushqim, por nuk është ashtu. […]

Publikohet fotoja kur Beatrix largon tërësisht bikinit në plazh

E së fundi, ajo postoi një të tillë me të cilën provokonte më mënyren se si u shfaq. E shtrirë në plazh teksa po shijonte rrezet e diellit, këngëtarja kishte larguar tërësisht bikinit e sipërme. Kjo fotografi, ashtu si edhe shumë të tjera të saj, shfaqin këngëtaren me një pozë joshëse dhe tejet provokuese. Sa […]

Ardit Gjebrea i bën befasi të ëmbël gruas për ditëlindje

Këngëtari dhe prezantuesi Ardit Gjebrea është emër shumë i dashur për publikun. Dita e sotme është shumë e veçantë për Arditin dhe gjithë familjen e tij. Kjo ngase, bashkëshortja e tij, Anila Beko feston ditëlindjen, e me këtë rast Arditi është kujdesur t’ia bëjë ditën sa më të veçantë asaj. Në llogarinë e tij në Instagram, Artidi […]

Ky është moti për pesë ditët e ardhshme

Fundjava me shi dhe erë, borë kryesisht në vise malore. 2.02.2018 – Turbullira nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Itali, e ditëve të fundjavës do të kaloj mbi rajonin tonë, që do të sjellë të reshura shiu dhe erëra, derisa borë pritet të bie kryesisht në vise më të larta, e të dielën mbrëma vende-vende […]

Gazetari Mero Baze tregon pse i quajti lopë Edi Rama Thaçin, Veselin e Haradinajn

“Kanë vepruar sikur lopët, kur pasi të mbushet kova me qumësht, e shqelmojnë” – ky ishte përshkrimi që i bëri kryeministri Edi Rama tre liderëve kosovarë për përpjekjen e muajit të fundit për të shfuqizuar Gjykatën Speciale. Gazetari Mero Baze thotë se kjo çka tha Rama në fakt i përshtatet situatës së krijuar në Kosovë. […]

Eneda Tarifa tregon historinë e dhimbshme: Më gjuante ndërkohë që isha shtatzënë…

Këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa është përfolur goxha shumë kohën e fundit nga mediat për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Erion Zaloshnja. Çifti kishin 18 vite martesë, kurse Eneda duket se divorcin dhe problemet personale ka vendosur ti mbajë larg mediave dhe të sjell vetëm pozitivitet. Por së fundi, ajo është bërë […]

Adelina Berisha së shpejti me projekt të ri, publikon foto provokuese (Foto

Këngëtarja shqiptare, Adelina Berisha ka publikuar disa imazhe të reja. Ajo më këto imazhe bënë të ditur se shumë shpejt publiku mund të dëgjojë projektin e saj të ri, transmeton Indeksonline. Veshur më një fustan të kuq dhe të gjatë, por shumë provokuese dhe përplot tyl, ajo dukej shumë në formë. Ndryshe, Adelina ka kohë […]