Dafina Zeqiri do të përformojë në 10 vjetorin e pavarësisë?

Këngëtarja Rita Ora ka konfirmuar ardhjen e saj në Kosovë, në shënimin e 10 vjetorit të pavarësisë. Më vonë, u bë public lajmi që krahas saj, pjesë e organizimit do të jetë edhe reperi Ledri Vula. E ndërsa sonte, ka qenë këngëtarja Dafina Zeqiri ajo që ka hedhur një dyshim se mbase do vijë edhe […]

U tha se është shtatëzënë, e dashura e Majkut zbulon barkun

U bënë çifti më i përfolur i momentit. Është fjala për reperin Majk dhe të dashurën e tij modele Melita Nushi. Majk pas lidhjes së dështuar me prishtinasen Majlinda Zeka, nga e cila ka dhe një djalë Roanin, u kap mat me modelen seksi Melita Nushin. U përfol se Melita është shtatzënë, pas një heshtjeje […]

Zanfina shfaqet joshëse nga shtrati

Këngëtarja Zanfina Ismaili është emër shumë i pëlqyer për publikun. Ajo nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por përmes rrjeteve sociale i mbanë të informuar ndjekësit rreth aktiviteteve që bën. Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tërheqëse teksa pozonte në shtrat. “Relaks” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka […]

Kujt po i thotë Adelina ‘S’ta fal’?

Këngëtarja Adelina Berisha ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re. Ajo së shpejti në tregun muzikor do ta lansojë projektin e titulluar ‘S’ta fal’. Kjo këngë është prodhim i Irkenc Hykës, i cili ka bërë tekstin dhe muzikën. ‘S’ta fal’ është finalizuar edhe me klip nga Max Production, me të cilët këngëtarja po bashkëpunon […]

Shikoni çka i ndodh në skenë Norës, bëhet “hor”

Nora Istrefi ishte pjesë e një emisioni në Shqipëri. Ajo ka performuar këngën ‘Sa tkom dasht’, transmeton arbresh.info. Por, teksa ka interpretuar asaj i ka ndodhur diçka jo e këndshme. Në fillim të këngës Nora u vërejt që nuk ishte kujdesur deri në fund për të mbërthyer veshjen. Për më shumë shikoni dhe binduni.

Brunia i ka vjedhur zemrën, Olsi sapo na bëri ‘lëmsh’ me postimet krah Xhenit

Vetëm para pak ditësh ajo u ktheye nga Itali dhe e mendoni dot kë ka takuar…? Xheni e Big Brother është parë në shoqërinë e një prej djemve më sexy të edicionit të 9 të Big-ut. Pasi u nda nga partneri i saj, Benardi, ajo nuk ishte parë në shoqërinë e ndonjë mashkulli tjetër. Edhe […]

Disa fotografi të nxehta të Fjolla Morinës, ku për pak nuk e zbuloi gjoksin

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina di të shfaqet mjaft provokuese. Ajo me format e saj trupore arrin të marrë vëmendjen e të gjithëve.Morina është shumë aktive në rrjetet sociale, ajo poston fotografi të ndryshme nga veprimtaria e saj artisitike dhe po ashtu nga jeta e saj private. Fjolla Morina njihet si një ndër femrat më […]

Ku është nisur Kida me këtë veshje interesante?!

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht, transmeton ORAinfo. Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme. Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur […]

Lyrical Son kërkon ndihmë për këtë vogëlushe

Reperi Lyrical Son ka bërë një postim rrëqethës në rrjetet sociale. Ai në Instastory ka hedhur një fotografi të një vogëlushe për të cilën ka kërkuar ndihmë, shkruan lajmi.net Në foto shihet edhe shkrimi ku janë dhënë të dhënat për ndihmesë. Urojmë që kjo vogëlushe të sherohet shumë shpejt Të gjitha të drejtat janë të […]

‘ON Records’ hedhë në gjyq Mozzikun dhe Getinjon, ua kërkon 1.4 milion euro dëmshpërblim

Largimi i Mozzik dhe Getinjos nga labeli ‘ON Records’ bëri bujë të madhe. E të menjëhershme kanë qenë reagimet e të dy palëve për këtë largim, që sipas menaxherit Mehmet Elshani ishte pa asnjë paralajmërim. Lajmi.net me burime të afërta në ‘On Records’ ka mësuar se tashmë labeli ka hedhur Mozzik dhe Getinjo në gjyq […]