Afrona ka disa fjalë për Bleron për 3-vjetorin e lidhjes (Foto)

Këngëtari i njohur, Blero duket se më në fund ka gjetur rehatinë sa i përket dashurisë. Ai dhe modelja e njohur- Afrona Dika sot shënojnë 3-vjetorin e lidhjes së tyre- shkruan Indeksonline. Me këtë rast, Afrona i është drejtuar atij me disa fjalë. “Dashuri do të thotë .. Kurre mos ta lëshosh dorën e njëri-tjetrit […]

Kristina Baki është kaq e bukur dhe e thjeshtë (Foto)

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kristina Baki gëzon një bukuri natyrale. Ajo nuk është se ekspozohet shumë duke ruajtur në këtë mënyrë privatësinë e saj, shkruan Indeksonline. Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet pa produkte të kozmetikes, duke shfaqur bukurinë e saj natyrale. Edhe kësaj radhe ajo është dukur kaq e bukur dhe e […]

Armina Mevlani joshëse në të zeza (Foto)

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është tejet aktive në rrjetin social Instagram, ku tregon për shëtitjet e saj të shumta e jetën luksoze që bën, shkruan Indeksonline. Armina duke qenë blogere ajo shquhet edhe për stilin e saj, teksa […]

Eli Fara selfie me Diellza Kolgecin! Kështu e quan ish-missin e Kosovës (Foto)

Njëra shquhet për bukurinë e saj e tjetra për zërin. Bëhet fjalë për dy nga femrat më të komentuara shqiptare, këngëtaren Eli Fara e modelen dhe ish-missin Diellza Kolgecin, shkruan Indeksonline. Eli Fara mbrëmë ka qenë mysafire në Prishtinë, ndërsa gjatë qëndrimit të saj ka takuar edhe miq të shumtë, e një nga miket e […]

Elvana Gjata pozon me Lola dhe Anita Haradinaj (Foto)

Interpretuesja e shumë hiteve padyshim që gëzon një simpati  të madhe në publik. Ndonëse ka kohë që nuk po ekspozohet në media aq shumë, Elvana Gjata sa herë që sjellë diçka bënë ‘pluhur’, shkruan Indeksonline. Gjata në një event është takuar me motrat Anita dhe Lola Haradinaj. Madje treshja në fjalë kanë pozuar së bashku. […]

A ka nevojë a jo Enca për dashnor? Ja përgjigjja e saj (Foto)

Enca Haxhia ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri. Këngëtarja në fjalë anash nuk lë paraqitjet në rrjetet sociale, kjo me qëllimin që të jetë sa më afër fansave të saj, shkruan Indeksonline. Enca e ruan bukur shumë jetën e saj private dhe zor se tregon nëse është në lidhje ose jo. […]

Vesa Luma publikon në InstaStory një skenë +18 (Foto)

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma tash e saj javë është zhvendsorur për të jetuar në Zelandën e re. Luma nga atje bukur shpesh po vjen me paraqitje të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundi, ajo ka publikuar një ‘skenë ‘ jo shumë të zakonshme. “A me i lon mu shumu dmth a me qel dritaren”, ka […]

VV nuk ndryshon qëndrim për demarkacionin: Nisni bisedimet me Malin e Zi, korrigjoni gabimin

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur edhe njëherë qëndrimin e saj lidhur me demarkacionin me Malin e Zi. Ata shprehen se kjo marrëveshje nuk do të duhej të sillej në Kuvend, por raporti të dërgohet në prokurori. Në një konferencë për media, deputetja e këtij subjekti politik, Arbërie Nagavci tha se janë për të shënuar kufirin […]

Blerim Destani me baba dhe vëlla më të pasur se Silvio Berlusconi: Historia e miliardave të familjes së aktorit

Kush është më i pasur Silvio Berlusconi apo Lazim Destani? Kjo është pyetja që mediat bëjnë shpesh kur vjen puna për të krahasuar pasuritë marramendëse të ish-Kryeministrit të Italisë dhe babait biznesmen të aktorit të njohur, Blerim Destani. Mediat italiane dhe europiane, kanë bërë një krahasim në çmim mes lojtarëve të Milanit dhe “Shkëndijës” që […]

Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣

Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣Tag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣vTag nja pi Gurbeti qe punon Kejt javen pa ndal 🤣Tag […]