Moderatorja e famshme shqiptare do lançojë parfumin e saj

Mbrëmjen e sotme, në emisonin “Shiko kush Luan”, Luana ka ftuar disa këngëtarë të ndryshëm. Ajo ka vendosur të bëjë një lojë të re e cila quhet “si Luana”. Pyetja e parë ka qenë se çfarë arome do të ketë parfumi i saj dhe sigurisht përgjigjiet kanë qenë plot humor. Por menjëherë pasi ka zbuluar […]

Oriola Marashi ka një mesazh për të gjitha vajzat e brezit të saj, kujdes se do beheni me herrnie diskale

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më në zë të momentit. Ajo vjen shpesh me poza tepër provokuese dhe joshëse ku çmend gjithë ndjekësit e saj. Oriola di më së miri që përveç pozave ku shfaq format e saj bombastike të tërheqë vëmendje me edhe me mbishkrimet e saj. Dje në mbrëmje ajo ka […]

Majku nxjerr në publik Luana Vjollcën në një gjendje të tmerrshme

Luana nuk ka shumë sukses në muzikë, por në fushën e moderimit, ajo njihet nga mbarë publiku shqiptar. Moderatorja më seksi e ekranit e cila përmes pamjes së saj ia rrit shikueshmërinë edhe emisionit që drejton. Ftesën asaj nuk mund t’ia refuzojë asnjë nga meshkujt VIP duke mos e përjashtuar as Majkun. Ai ishte mysafir […]

Foto/ Klaudia Pepa bën blerjen e çmendur me një çmim marramendës

Daljet publike të Kim Kardashian me çantat e saj të preferuara Hermes Birkin, janë të njohura për të gjithë botën. Sapo del një koleksion i ri, Kim është ndër të parat që e ka në duar trendin e fundit, modelin apo ngjyrën e sezonit. Megjithatë, nuk është e vetmja. Edhe shumë personazhe të tjetër të […]

Ish-Banori i Big Brother: Më kan ofruar 100 milion për 1 natë

Ish-banori i edicionit të dytë të spektaklit “Big Brother Albania”, Arjon Muça, ka qenë i ftuar së fundmi në “Pop Culture”. Ai ka rrëfyer shumëçka nga karriera e tij si bloger, ndërsa i është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante. I pyetur se cila mendon se është këngëtarja më seksi shqiptare, Arjoni tha se nga mënyra […]

Noizy apo Ledri? Sara Kapo tregon kë do të zgjidhte për partner

Në programin “Një kat më lart” Sara Kapo u bë pjesë e lojës së emrave, teksa rastësisht zgjodhi disa personazhe për të komentuar. Në shtëpinë e IN me Ermal Peçi, Sara përzgjodhi në akuarium Noizy-n teksa menjëhere këndon një këngë të tij. “Unë jam rritur me Noizy. Kam kaluar një pjesë të gjimnazit duke dëgjuar […]

Një fans lëndon vetën për këtë këngëtare

Pëlqimi ndaj artistëve nuk ka kufi. Madje ata kanë lënduar vetën duke lënë shenja në trupin e tyre, shkruan arbresh.info. I tillë është rasti i një fansi emrin e të cilit po e lëmë anonim. Ai ka lënduar vetën me thikë duke shkruar emrin e një këngëtare. Se për cilën këngëtare bëhet fjalë kuptoni në linkun […]

Adelina paralajmëron rikthimin me ndërhyrje kirurgjike

Adelina Berisha, një këngëtare e njohur. Ajo së shpejti pritet të publikoj një këngë të re, shkruan arbresh.info. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një njoftimi në Instagram. Ajo ka paralajmëruar rikthimin ku nga fotoja vërehen dukshëm ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrë./arbresh.info/  

A po bëhet Geti baba?

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi “thithi nektar” në shumë lule Kosove, por e martoj një gocë Tirane, shkruan “Kosovarja”. Geti u martua me prezantuesen nga Tirana, Marina Vjollca, mjaftë e bukur, e ëmbël dhe e famshme, sa për të qenë gruaja e Getiti. Marina dhe Geti aktualisht po rrijnë larg vëmendjes mediatike. Bukuroshja e […]

Genta Ismajli tregon se çfarë objekti erotik mbanë në dhomë (Video)

E kush nuk e njeh tajfunin e skenës shqiptare, Genta Ismajlin, e cila edhe pse vitet kalojnë, gjithmonë dhe më shumë fansa mbledh rreth vetes Genta ka bërë një pauzë të vogël në karrierën e saj, por duket se sa herë shfaqet në ekran, vëmendja dhe gjithë sytë e publikut kthehen nga ajo. Artistja ka […]