Oriola Marashi i fut ‘frikën’ femrave me foton e fundit, por ‘mallkimi’ i Noizyt e le pa fjalë

Ata janë bërë tashmë thuajse të pandarë. Modelja Oriola Marashi dhe reperi Noizy janë komentuar pa fund kohët e fundit. Bukuroshja shqiptare është bërë pjesë e OTR dhe njëkohësisht ka shtuar rritmin e postimeve në rrjetet socilae. Dhe postimet e saj nuk janë të zakonshme, por cilësohen si ndjellëse të debateve të forta për shkak […]

Avokates më seksi shqiptare veç sa si duket ‘zogu’ në këtë fustan transparent

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet edhe sot, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për Redona Koçin, që shumë  e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik. Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e […]

I dyshuari i vetëm i gjallë i sulmeve terroriste në Paris: Nuk kam frikë nga ju dhe nga aleatët tuaj

I dyshuari i vetëm i gjallë i sulmeve terroriste të Parisit, Salah Abdeslam nuk pranoi t’i rrëfehej gjykatës në Belgjikë, dalja përpara së cilës përbën edhe të parën që shihet në publik pas arrestimit. Sipas mediave, 28-vjeçari tha vetëm se myslimanët “paragjykohen si të pamëshirshëm”, e shtoi se e lë besimin e tij në dorë […]

Shikoni çka i bëri Mihrija nënës së Naim Abazit (Video)

Këtë javë në emisionin n’Kosovë Show mysafir ishin Mihrie Braha dhe Naim Abazi. Gjatë emisionit mbizotëroi atmosferë e mirë. Nga fundi i intervistës, u suprizuan nga prindërit e Naimit. Mihrija e përqafoi vjehrrën fort, gati sa nuk e ‘ngulfati’. Nëna e Naimit apo vjehrra e Mihrie Brahes bashkë me vjehrrin ishin ato që thurën fjalë […]

Big Mama has në një ‘rrezik’ (Foto)

Këngëtarja është një tip energjik nga natyra, merret sa më muzikë, prezantim, kudo ku e kërkon puna ajo ndodhet aty, shkruan Kosovarja. Ajo përveç muzikës, ka një kohë ku merret edhe me prezantim duke realizuar një emision. Tani në këtë sezon ajo është duke realizuar një emision me të ftuar vetëm pak ndryshim nga ai […]

U tha se po sillte projekt të ri, por ja pse u shfaq seksi Marina Vjollca (Foto)

Deri më sot Luana është cilësuar si motra më seksi, por Marina sapo na vërtetoi të kundërtën mbrëmjen e kaluar. Të dielën e 4 shkurtit moderatorja simpatike, i surprizoi të gjithë teksa postoi një foto ku dukej jo vetëm e bukur por edhe seksi. Pas kësaj, të gjithë hamendësuan se Marina po bëhej gati të […]

Ministri Hasani takohet me deputetin e vetëm shqiptar në Serbi, ja çka flasin

Ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasni, priti në takim deputetin e vetëm shqiptar në parlamentin e Serbisë, z. Fatmir Hasani, me të cilin diskutuan për gjendjen e shqiptarëve në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, me theks të veçantë për gjendjen e vështirë ekonomike me të cilën ballafaqohen shqiptarët në këto tri komuna. Ministri […]

Babai nuk mund ta shohë video-incizimin e vrasjes së të birit

Për shkak se pas pak në sallën e Gjykatës do të transmetoheshin pamjet e kapura nga kamerat të momentit të vrasjes së dy të rinjve te Parku i Qytetit në Prishtinë, trupi gjykues e përjashtoi publikun nga salla. Arsyetimi i trupit gjykues për përjashtimin e publikut ishte se pamjet që do të transmetohen janë të […]

Anxhelina Hadërgjonaj “ndez” Instagramin me pantallona të kuq (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e atyre femrave që gjithnjë zë vend në mediat rozë kur flitet për bukurinë dhe dukjen. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonajt e cila ka vite që jeton në Amerikë, ku edhe po vazhdon studion, ndërsa ka një kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline. […]

Shkurte Gashi bashkëpunim me Mc Kreshën? (Foto)

Shkurte Gashi momentalisht është duke e shijuar suksesin që i dha bashkëpunimi me Flori Mumajesi. “Si Dikur” deri tani ka kapur mbi 11 milion klikime. Por duket që këngëtarja nuk ka të ndalur, shkruan Indeksonline. Shkurta në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një instastory me reperin e dashur kosovar Mc Kresha. Ndoshta dyshja […]