Një palë veshje e Adelina Tahirit kap shifrën e 14 mijë e 500 euro (Foto)

Edhe më përpara e kemi parë të ketë qenë e dashuruar pas sendeve të shtrenjta dhe modës së fundit por mesa duket që pas martesës me biznesmenin maqedonas Serjozha Markov, Adelina Tahiri siç duket nuk kursen fare kur bëhet fjalë për paraqitjen e saj të jashtme. Madje as gjatë udhetimeve ku seti i valixheve të […]

Engjëllusha Salihu numëron sukseset, me dhe pa Shyhrete Behlulin (Foto)

Në fillim u paraqit si vajza e Shyhrete Behlulit ku edhe solli bashkëpunim me të, por më pas Engjëllusha filloi karrierën muzikore si e vetme, madje ajo është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, shkruan Indeksonline. Engjëllusha përmes rrjetit të saj social social Instagram ka numëruar edhe sukseset e këngëve të saj të […]

Çiljeta dhe djali i saj kanë sot ditëlindjen! Vjen urimi emicionues i nënës së këngëtares (Foto)

Çiljeta është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, veçmas për paraqitjet e saj skenike, por edhe për jetën e saj private. Megjithatë ajo ka kohë që është distancuar nga muzika, pasi që i është përkushtuar djalit të saj Fernandos. E sot ajo ka arsye të dyfishtë për të festuar, pasi që sot ajo dhe […]

Shkenda Dubova zgjedh elegancën, por eksopozon gjoksin (Foto)

Shkenda Dubova hyn në mesin e këngëtareve që më shumë përfliten e komentohen për dukjen se sa për arritjet e tyre. Megjithatë ajo kohëve të fundit më shumë i është i përkushtuar biznesit të saj, sesa skenës muzikore, shkruan Indeksonline. Shkenda së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ku shfaqet […]

Momentet e ëmbla të Ermal Fejzullahut me vajzën e tij (Foto)

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët e paktë që karrierën muzikore e nisi qysh në moshë të vogël, ndërsa që nga atëherë është një nga më të pëlqyerit e estradës, shkruan Indeksonline. Ermali që njihet per hitet e tij, shpesh ka treguar që është edhe një prind i mrekullueshëm, e pavarësisht angazhimeve e koncerteve të […]

Rahovec: Vdiq tri ditë pasi u martua, familja dyshon se ish-dhëndri me vetëdije nuk i dha ndihmë mjekësore (Foto)

Tash e 6 vjet familja Morina nga Senovci i Rahovecit po kërkon drejtësi për vajzën e saj Antigonën.   Tri ditë pas martesës, babanë e Antigonës familja e dhëndrit e njoftoi se vajza i kishte vdekur, raporton KTV.   Ai e akuzon ish-dhëndrin se me duart e tij ia mbyti vajzën, pasi edhe pas tri […]

Agim Bahtiri nesër jep dorëheqje nga AKR-ja

Çfarë po ndodh me Behgjet Pacollin e Agim Bahtirin?! Problemet në Aleancën Kosova e Re të udhëhequr nga Behgjet Pacolli nuk kanë të ndalur, ku nesër pritet të largohet nga kjo parti nënkryetari dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri. Veriu.info mëson se kryetari Bahtiri do të jep dorëheqje nesër nga AKR-ja për shkak të pakënaqësive […]

Nuk do ta besoni si është dukur 4 vite më parë e dashura e Mozzik-ut (Foto)

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura, por edhe më të komentuara në të njëjtën kohë. Ata edhe pse larg njëri me tjetrin po arrijnë mjaftë mirë ta mbajnë lidhjen e tyre, madje kohëve të fundit janë bërë të pandarë, shkruan Indeksonline. Loredana përveç si e dashura e Mozzik-ut, ajo shpesh komentohet […]

Këta janë 100 të ftuarit që morën pjesë në ditëlindjen e Elvana Gjatës (Foto)

Shumëllojshmëria e të ftuarve në eventin promovues të albumit “3” tregoi dhe një herë se Elvana Gjata është një artiste që nuk i përket vetëm një shtrese apo një shijeje të caktuar njerëzish. Prej vitesh ajo është identikuar si këngëtarja me një popullaritet dhe pëlqyeshmëri të madhe nga çdo brez. Në këtë event privat morën […]

Kida shfaq anën e saj artistike (Foto)

Kida është një nga këngëtaret që karrierën muzikore e nisi në moshë të re, por që ka arritur me talentin e saj të hy menjëherë në tregun muzikor vendor, madje konsiderohet si një nga këngëtaret më të suksesshme, shkruan Indeksonline. Përveç aktive me videoklipe ajo si dhe të gjithë përdor rrjetet sociale për promovimin e […]