Tolgahan nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës!

Prej disa kohësh çifti i aktorëve Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë lidhur në martesë. Gjatë mbrëmjes së sotme ata dalë për darkë. Pak minuta më vonë Tolgahan e ka postuar këtë foto në Instastory-n e tij dhe shkruan “E mrekullueshme”. Aktori i njohur gjithnjë shpreh dsahurinë e tij për bashkëshorten.  

Prezantuesi kosovar ia ‘vjedh’ këmishën e klipit Butrint Imerit

Xhanem’ quhet projekti i fundit deri më tani i këngëtarit Butrint Imeri. Ky projekt i tij po vazhdon të pëlqehet akoma nga të gjithë, por një nga storiet me të veçanta të kësaj kënge e ka prezantuesi kosovar Visar Kalludra, shkruan lajmi.net Ai në Instagram ka hedhur një video ku shihet se veshur këmishën e […]

Reagon Labinot Tahiri pasi kritikohet për pjesëmarrjen në darkën e Pacollit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që e kanë kritikuar për pjesëmarrjen në darkën e shtruar nga ministri i Jashtëm dhe kreu i AKR-së, Behxhet Pacolli, në shtëpinë e tij. Tahiri në reagimin e tij ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet se ai ka ndihmuar […]

Albana Osmani ‘tërbon’ rrjetet sociale më këtë pozë kaq seksi (Foto)

Moderatorja e njohur shqiptare, nuk është se ekspozohet aq shumë. E bukura, Albana Osmani me pozën e radhës të publikuar në Instagram ka befasuar me linjat seksi, shkruan Indeksonline. Me një fustan të kuq ajo duket shumë seksi dhe në formë të duhur. /Indeksonline/  

Lori Hoxha tregon një ditë të martë për të (Foto)

Lori Hoxha, trashëgimtarja e famshme e gjigandit “Top Channel” ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. Në këto imazhe ajo kishte shkruar se kështu është dita e martë e saj, transmeton Indeksonline. “Dita ime e martë” kishte shkruar Lori në këto imazhe. Kurse atë e shohim me flokët e gjata dhe të […]

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (Foto

Sabri Fejzullahu, këngëtari i njohur shqiptar ka mbushur përplot 50 vite karrierë. Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e tij, Nera përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, aty ka zbuluar edhe dhuratën që ia ka bërë atij me këtë rast. “Sot shume u befasova dhe shume u gezova.Nje gjest qe […]

Adelina Ismaili me stilin më të çoroditur që keni parë ndonjëherë…

Pavarësisht mirë apo keq, është Divë dhe duket mrekullueshëm. Zjarri që ia dhuron ajo publikut me karizmën e saj i mungon skenës, mirëpo ajo ndjehet e lumtur me jetën familjare që ka krijuar. Emri i saj vazhdon të mbetet ndër emrat më të përmendur të medieve rozë, duke qenë edhe e ftuar në shumë intervista […]

Vazhdon ‘gara’ mes Noizyt dhe Blerim Destanit, ky është basti i ri

Aktori Blerim Destani dhe reperi Noizy tash e një kohë kanë filluar një “garë” me njëri-tjetrin. Herën e parë, dyshja kishin vënë bast për publikimin e këngës së fundit, e që data kishte mbetur në duart e Blerimit, ngase Noizy e kishte humbur bastin, shkruan lajmi.net. Këtë herë ata kanë filluar “luftën” e re në […]