Shqiptarin e masakrojnë me thika, tentojnë t’i rrëmbejnë të dashurën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të kryeqytetit grek, ku një shqiptar është goditur disa herë me thika. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së hënës, ndërsa sot është bërë publik nga mediat greke. Tre persona sulmuan dhe goditën me thika një të ri shqiptar dhe tentuan t’i rrëmbenin […]

Yllka Kuqi shfaqë linjat perfekte, ekspozon gjoksin (Foto)

Këngëtarja nga Gjakova kohëve të fundit ka qenë në top qendrën e mediave rozë. Kjo për faktin se asnjëherë nuk e kishim parë kaq të ekspozuar dhe transparente si gjatë kësaj kohe, andaj edhe ka bërë që mediat të flasin për të. Megjithatë, nuk mund të themi që nuk shquhet për fizikun e mrekullueshëm dhe […]

Marina shfaqet provokative, e tërë vëmendja tek gjoksi i saj (Foto)

Moderatorja Marina Vjollca është emër shumë i dashur për publikun. Në Kosovë ajo u bë më e njohur kur u lidh me reperin Getoar Selimi, me të cilin tashmë është e martuar, shkruan lajmi.net. Aktualisht, Marinën nuk e kemi parë të jetë angazhuar në ndonjë projekt të ri televiziv, por përmes rrjeteve sociale ajo i […]

Majlinda shfaqet plot stil, linjat e saj për t’u admiruar (Foto)

Majlinda Zeka ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Ish e dashura e reperit Majk, ka kombinuar ngjyra të bukura për tu dukur sigurisht sa më bukur. Linjat e trupit të saj janë thjeshtë për lëvdata, dhe shumë femra duhet t’i kenë zili. Kujtojmë se Majlinda është nënë e një djali, pas të cilit […]

Besa Kokëdhima provokon me foton e fundit, tregon të pasmet sexy (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Koëkdhima ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, aktivitetet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë. Me anë të një fotografie të publikuar në Instagram ajo duket në formë të përkryer  Profili që ajo ka vënë në pah duket thjeshtë për çdo […]

Kush me kë po lufton në Skenderaj?

Tash e një javë opinioni publik i shokuar nga përçarja në Lëvizjen Vetëvendosje, e ktheu kryet edhe nga disa zhvillime të rëndësishme në Partinë Demokratike të Kosovës. Këto zhvillime mund të duken të parëndësishme, por në fakt shprehin një ndryshim drastik në skenën politike vendore. Përçarja në Vetëvendosje ndodhi në komunën e vetme me të […]

Rita Ora rimerr veten, por a do mundet të performoj në premierën e “Fifty Shades Freed”(Foto)

Rita Ora ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” para pak minutash. Me një veshje shumë të gjera ngjyrë të kuqe, Rita shfaqet duke pirë çaj transmeton Indeksonline. “Duke pirë çaj këtë mëngjes dhe bërë disa intervista me veshjen e Dicekayek” ka shkruar Rita. Ndryshe, ajo ka pranuar para pak orësh që […]

Dua Lipa për Billboard: Kam dëgjuar Hip Hop në Kosovë (Video)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa është shumë e lidhur me vendlindjen edhe pse karrierën e saj muzikore po e zhvillon në Angli. Ajo për revistën Billboeard, ka folur rreth muzikës, projekteve dhe është pyetur edhe për këngëtaret e saj të preferuar. Ajo ka treguar se e pëlqen shumë Jay Z dhe Lorde, kurse ka […]

Efektet e pas martesës, Adelina Tahiri aspak e bukur (Foto)

Adelina Tahiri para pak javësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedon. Kjo martesë është komentuar shumë sidomos nga fansat e këngëtares, të cilët ndonjëherë edhe e kanë kritikuar për këtë çështje. Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku mundemi lirisht të themi […]