Albana Osmani duket joshëse në të kuqe, vë në pah gjoksin atraktiv (Foto)

Prezantuesja Albana Osmani rrëmben gjithmonë vëmendjen e shikuesve me paraqitjet e saj, gjithmonë me stil. Osmani, vitin e fundit ka qenë shumë e përfolur edhe për kauzën e saj sensibilizuese “Ti je një lule dielli”, kauzë kjo nga e cila ka arritur që të gëzojë shumë fëmijë në nevojë. Albana gjendet gjithmonë para shikuesve përmes […]

Kur do të martohet Eranda Libohova?

Eranda Libohova deklaroi se edhe pse ia kanë tërhequr hundën shumë nuse, ende nuk ka martesë në horizont. “Plasa duke martuar gjithë botën, nuset ma kanë tërhequr hundën, por aha…”, tha këngëtarja e famshme. Eranda shtoi se është shumë e lumtur: “Dikush e gjen lumturinë te partneri, ndërsa unë jam e lumtur me qetësinë dhe […]

Pse vajza e Shyhrete Behlulit dëshiron ta lusin kaq shumë!

Engjëllusha Salihu është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të shkurtër por kjo nuk e ka penguar që sot të kthehet në emrin më të kërkuar në industrinë muzikore shqiptare. Tek Engji vlen më së miri shprehja “Bëmë mama të të ngjajë” sepse për fat të mirë ka trashëguar talentin e nënës […]

Zbulohen konkurrentët e parë të ‘Dancing with the Stars Albania’

Këta dy personazhe VIP janë vërtetë shumë të dashur për publikun… Së fundmi u bë e ditur rikthimi i një prej spektakleve më të famshëm, “Dancing with the stars”. Deri më sot nuk kishte asnjë thashethem se kush nga personazhet e njohur do të ngjiten në skenë, juri apo për prezantuesit. Emisioni i sotëm i […]

U vihet flaka mbeturinave në “Dardani”, ndërhyjnë zjarrfikësit (Foto)

Kontejnerët e mbeturinave janë djegur në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Në orët e pasdites atyre u është vënë flaka, ndërsa para disa çastesh kanë arritur edhe zjarrfikësit, raporton Indeksonline. Ata kanë shuar zjarrin të cilin nuk dihet se kush e ka shkaktuar. Kujtojmë se në këtë lagje edhe para disa ditësh ishin hedhur të gjitha […]

Vajza seksi e Remzie Osmanit, provokon edhe me veshje kombëtare

Familja e këngëtares së njohur Remzie Osmani është mjaft e përfolur në mediet rozë. Ka pak kohë që ajo fejoi djalin e saj të vetëm, Hamin me bukuroshen Gëzime Krasniqi. Fejesë kjo që bëri bujë të madhe e që ngjasonte si një dasme. Që nga ajo ditë reja e këngëtares u vu në epiqendër të […]

I ka të dyjat shoqe por ja kë zgjedh Edona Llalloshi

Këngëtarja Edona Llalloshi ishte e ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit Mirage Edona u detyrua të zgjedhte mes personazheve të njohura të estradës sonë, disa edhe kolegë të ngushtë të saj. Ajo kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Mihrije Brahës dhe Gilit, të cilat i ka mikesha shumë të mira. Ndiqeni videon nga […]

Nuk është Naimi as Platori, por ja sa ëmbël duket Mihrija pranë këtij mashkulli

Këngëtaren Mihrije Braha tashmë të gjithë e njohin si nëna e Platorit dhe gruaja e Naim Abazit, shkruan “Kosovarja”. Naimi e Mihrija një dyshe e skenës sonë e cila ndër vite na kanë dhënë këngë të mira dhe emisione cilësore, së fundmi ata janë aktiv në emisionin “Odeon”. Por, përveç emisionit në fjalë, Mihrija është […]

Kur ‘Sofia’ nuk ka çka të bëjë, e ‘ha’ Genta, ja çka i bëri asaj

Adnan Blaku apo siç e njohin shumica “Sofia”, humoristi i “Takalukave”, së fundmi është shfaqur në shoqëri me këngëtaren tonë të dashur Genta Ismajl. Në foto artistët duket se kanë dalur pas një daljeje miqësore që ata kanë pasur. E më pas është Adnani që e ka publikuar këtë foto që do e shihni më […]

Rita Ora, një engjëll në Paris (Foto)

Mbrëmjen e djeshme ishte premiera e filmit “Fifty Shades Freed”. Është një nga seritë më vulgare të filmit të të gjitha kohërave, duke treguar historinë e S&M dhe skllavërisë në dashuri Në premierën e filmit ishte edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. Ajo ishte e veshur me të bardha duke bërë që të shkëlqente […]