Miriam Cani përkujton fotografinë nga viti 2011 , ja sa e bukur dukej (Foto)

Miriam Cani është këngëtarja shqiptare e cila ka radhitur shumë vite në skenë. Në një imazh të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim se ajo dukej shumë në formë dhe e bukur si tash si atëherë. “2018 .. dhe emocionet jane ende te njejtat❤️ Cili eshte konkurenti juaj i preferuar deri me tani?” […]

Majlinda Zeka i bënë një ndryshim në look djalit të saj (Foto)

Majlinda Zeka duket të jetë një nënë shumë e përkushtuar. Ish- e dashura e reperit Majk, bukur shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet të djalit të saj- Roanit, shkruan Indeksonline. Së fundi ajo ka treguar se i ka bërë atij një ndryshim në look-un e tij. “Prerja e parë e flokëve e Roanit”, ka […]

Policia interviston për armëmbajtje djalin e deputetes së VV-së e cila kritikonte Dardan Gashin për këtë vepër

Policia e Kosovës ka intervistuar dhe më pas liruar në procedurë të rregullt Longar Millakun, djalin e deputetes së “Vetëvendosjes”, Drita Millaku. I dyshuari dje ka dorëzuar armën “Liberty ME 8” në Stacionin policor në Prizren. Burime të Indeksonline brenda organeve të rendit thonë se Longari kishte ekspozuar në rrjetet sociale armen e zjarrit gjë […]

I inspiruar nga loja e famshme që e luajti në fëmijëri, Stresi flet rreth projektin të ri “GTA” që do ta sjellë së shpejti (Foto)

Reperi i njohur Stresi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë projektin e tij të ri “GTA”. Këtë këngë ai do ta sjellë në një bashkëpunim, teksa në një bisedë për Telegrafin ka zbuluar ekskluzivisht detajet e projektit më të ri. “Kënga “GTA” ishte ideja ime, dhe e kemi përfunduar pothuajse. Është një këngë […]

Arta kujton kohën kur e ekspozonte gjoksin në vitin 2009

Është kthyer pas në kohë. Këngëtarja Arta Bajrami siç duket ka ndjerë nostalgji për vitet e kaluara, atëherë kur ishte në kulmin e karrierës së saj, shkruan lajmi.net Në Instastory ajo ka hedhur një fotografi të cilën e kishte bërë në vitin 2009. Arta shihet e veshur me një fustan të hapur që i kishte […]

Kjo është gjendja e Big Mamës pas operacionit

Këngëtarja dhe prezantuesja Big Mama ka pasur shumë vizita muajve të fundit në spital E fundit ishte para disa jave ku kësaj radhe Big Mama është dashur ta bëj një intervenim të nevojsëhm dhe jo një intervenim estetik. Bigu i është shtruar një operacioni në sy, e që sipas saj ka kaluar suksesshëm. “Para një […]

Adelina Tahiri më në fund pozon me ‘shpirtin binjak’…Ai ia vendos duart në gjoks…

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi. Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative. Por, […]

Lori Hoxha “paparaci” i Sarës dhe Ledionit, i filmon duke u puthur

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe shpesh publikojnë foto në rrjete sociale në të cilën duket më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin. Në postimin e fundit të publikuar nga trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, Ledionin dhe Sarën nuk i kishim parë kaq të dashuruar. Ata shfaqen duke u […]

Rudina Magjistarit i bëjnë surprizën më të bukur, i dedikojnë këngë në emision (Video)

Zakonisht është ajo që u bën befasi të ndryshme të ftuarve në emisionin e saj. Por, kësaj radhe, prezantuesja Rudina Magjistari ishte vet protagoniste e një surpriza të bukur. Rudina Magjistari Bëhet fjalë për një këngë befasi, të kënduar nga këngëtari i njohur Gjergj Leka, i cili ia ka dedikuar së fundmi asaj. “Meqë jemi […]

Kosovë – Shqipëri, shumë politikë por pak ekonomi

Me gjithë pretendimin e të dy qeverive se ka pasur përparim, mbledhja e katërt e përbashkët që u mbajt në Korçë ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë duket si përsëritje e takimeve të mëparshme, të cilat nuk sollën një bilanc të qartë të arritjeve. Dhe në takimin e katërt, qeveritë e dy vendeve sërish premtuan heqje të […]