Ministri Ismaili takon 19-vjeçarin që refuzoi ta operojë mjeku i QKUK-së

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i shoqëruar nga Basri Sejdiu, ushtrues detyre i drejtorit të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK), e kanë vizituar sot 19-vjeçarin Hysen Ibrahimaj, rasti i të cilit u publikua në medie, pasi një kirurg i QKUK-së refuzoi ta trajtonte. “Sot vizitova Hysenin, 19-vjeçarin nga Istogu, i cili së fundmi […]

Rikthehet Oriola Marashi…E egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri

Pasi bëri gjithë rrjetin të ‘zjente’ me pozat e saj sexy, modelja e njohur vendosi të tërhiqej për disa ditë.  Por me sa duket Oriola Marashi nuk mund të rijë gjatë larg vëmendjes së fansave të saj. Anëtarja sexy e labelit OTR, godet sërish më një foto mjaht të nxehtë, që lë pa frymë. Me gjoksin […]

Ilda Bejleri sapo na zbuloi një surprizë(Foto)

Vetëm para pak ditësh ajo dha sinjalin e parë se tashmë do të shfaqen në një verison ndryshe nga ai që ishim mësuar ata shikonim deri më tani. Ilda Bejleri duket se krah studios sportive do të shikojmë edhe në një reality show. Dhe ajo e ka marrë mjaft seriozisht kërcimin. Në një foto të publikuar së fundmi […]

Andrra e Sinani puthen n’Kosovë Show

Dy çifte të famshme shqiptare janë pjesë e emisionit të kësaj jave n’Kosovë Show. Sabri dhe Nera Fejzullahu dhe Andrra e Sinan Hoxha folën gjerë e gjatë për jetën private dhe atë artistike përballë Shpëtim Deskut. Çifti Hoxha hapi këtë javë biznesin ‘Andrra Couture’ në Tiranë. Ata folën për këtë investim me veshje solemne. Treguan […]

Në një film erotik në Spanjë…Flet modelja Aurela Hoxh

Një ndër të ftuarat  epuntatës së parë të emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën, ka qenë edhe modelja e njohur Aurela Hoxha. Prej pak kohësh Aurela ndodhet në Spanjë dhe largimi i saj ka sjellë aludime të shumta. Por më në fund, modelja ka treguar arsyen e largimit dhe jetesën e re jashtë Shqipërisë. Aurela […]

Çuditë Getoar Selimi! Ja kush është personi më i vërtetë në skuadrën e tij (Foto)

Getoar Selimi është reperi i njohur shqiptar, i cili gjatë verës së kaluar i dha fund beqarisë. Ai u martua me prezantuesen e njohur shqiptare, Marina Vjollca. Në disa imazhe të publikuara së fundi nga vet Geti, shohim së ata janë me pushime dhe po kalojnë shumë mirë. “Ndonjëherë personi më real në skuadrën tëndë […]

Largimi i befasishëm me një telefonatë nga Top Channel, flet moderatorja e njohur!

Bashkë me 3 të rinj, Arditin, Liesën dhe Mishelin, Kiara Tito prezantoi për më shumë se 3 muaj programin për të rinj, Select në Top Channel. Por, papritmas ky program u zëvendësua menjëherë me Pop Culture duke lënë shkas për mediat të aludojnë për largimin e tyre. Kishte nga ato media që shkruanin se largimi […]

Kosova bëhet temë në Austri, përplasen rreth njohjes së Kosovës

Ministrja e Punëve të Jashtme të Austrisë, Karin Kneissl është distancuar nga deklarata e zëvendës-kancelarit të Austrisë, Heinz-Christian Strache, i cili deklaroi sot se Kosova është pjesë e Serbisë. Njohja e Kosovës është çështje e Serbisë, kurse presioni mbi të për ta pranuar Kosovën është mënyrë e gabuar, tha Heinz-Christian Strache, para vizitës në Beograd. […]

Emina Cunmulaj e mërzitur! Ka humbur dikë shumë të dashur (Foto)

Emina Cunmulaj, modelja e njohur shqiptare në botë, ka humbur dikë shumë të dashur. Bëhet fjalë për qenin e saj, i cili ka ndërruar jetë kurse Emina në disa imazhe të publikuara në “Instagram” ka treguar  për dhimbjen që ndjen. “Gjithmonë afër meje, pusho në paqe Einstein” ka shkuar Emina në këtë imazh. Ndryshe, qeni […]

Si rrallë herë bëhen bashkë deputetet e AAK-së,LDK-së dhe Nismës! (Foto)

Edhe pse qeveria e LDK-së ra dhe në pushtet erdhën tri parti të tjera, bashkëpunimi ndërpartiak vazhdon në mënyrë të rregullt. Janë pikërisht deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj, deputeti nga Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka dhe deputeti i LDK-së, Arban Abrashi që janë bërë bashkë sot, transmeton Indeksonline. Që të tre kanë qenë në autostradën Ibrahim […]