Sabriu bën bashkë Adelinën dhe Leonorën

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu është një ndër legjendat e muzikës në estradën shqiptare. Me këngët dhe zërin e tij ai ka arritur që të bëjë për vete të gjitha gjeneratat Sabri Fejzullahu i cili këtë vit feston pesëdhjetë vjetorin e karrierës do të mbajë një koncert madhështor, ku të ftuar do të jenë edhe […]

Ahmeti tregon se ku mund ti bëni pagesat e mbeturinave

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se pagesat e faturave të mbeturinave kanë filluar të shpërndahen për shërbimin e menaxhimit të tyre. Sipas tij, qytetarët këto pagesa mund ti bëjnë në të gjitha pikat e Postës (pa provizion), bankat komerciale si dhe sportelet e Komunës, trasnsmeton Indeksonline. Postimi i plotë: Pagesa e […]

Presidenti slloven në Prishtinë, nis takimin me Thaçin (Foto)

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në vizitë shtetërore Presidentin e Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor. Pritja ceremoniale për Pahor është bërë në sheshin “Ibrahim Rugova” në Prishtinë ndërsa më pas ka nisur takimi i përbashkët i delegacioneve, transmeton Indeksonline. Që të dy presidentët kanë paralajmëruar konferencë për media menjëherë pas përfundimit […]

Lori Hoxha pranon një buçet në formë arushi, por nga kush!? (Foto)

Lori Hoxha këtë mëngjes e ka filluar me një surprizë, transmeton Indeksonline. Ajo është zgjuar me një buçet të madhe me lule në formën e arushit. Madje ajo ka pozuar me të dhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”. “kush nuk do të donte të zgjohej pranë një arushi lulesh” ka shkuar […]

Ja sa rrëmujaxhi është djali i Tunës (Foto)

Tuna Sejdi para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Tashmë ajo është shndërruar në një nënë shumë të përkushtuar për djalin e saj, transmeton Indeksonline. Kurse nga fotografitë provokative, ajo tashmë po publikon imazhe të të voglit të saj. Kurse së fundi e shohim se ai është shndërruar në një djalë shumë […]

Baby G super seksi në këto imazhe (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G shquhet për imazhet provokative që ndanë me adhuruesit. Së fundi, atë e shohim shumë në formë dhe provokuese teksa pozon para aparatit fotografik. Imazhe këto që i ka shpërndarë në rrjetin social “Instagram”. Ajo shihet e veshur me një fund të shkurtë dhe po ashtu një bluzë të shkurtë. […]

Luana Vjollca tregon se si e ka mësuar skijim pas dy ditëve praktikë (Video)

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet edhe për lëvizjen më të vogël. Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se sa ka mësuar të skijoj pas dy ditëve praktikë. Në të vërtet ajo duket mirë dhe se po skijon bukur për një fillestare. Ndryshe, ajo dhe […]

Ana Kabashi “çmendet”! Del e zhveshur (Foto)

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi duket se ka thyer çdo kufi pas veprimit të fundit. Ajo njihet si njëra nga këngëtaret më provokuese, por duket se në imazhet e fundit ajo është “çmendur”. Aty shihet vetëm në brekë teksa dridhej.. Ndryshe, Ana duket se është duke përgatitur surpriza të reja për publikun./Indeksonline/ Video Player 00:00 […]

Ingrit Gjoni ekspozon komplet gjoksin (Foto)

Ingrit Gjoni është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është integruar në tregun muzikor shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline. Por as këtu ajo nuk kishte harruar që të ekspozoj gjoksin e saj bombastik, të […]