Grupi legjendar ‘Metallica’ pozon me flamurin shqiptar

Të gjithë e njohin grupin legjendar ‘Metallica”, shumë prej jush mund të jenë edhe fansa të tyre. Ajo çka po i çudit të gjithë është fakti që anëtarët e grupit po publikojnë shpesh foto ose video me flamurin shqiptar. Para pak kohësh doli një foto e grupit me flamurin shqiptar. Foton e kishte marrë një […]

Elvana nuk ftoi Florin në koncertin privat, por ky detaj ju ka ikur! (FOTO)

Ka pak ditë që këngëtarja Elvana Gjata ka lansuar albumin e saj më të ri i cili përmban gjashtë këngë në version akustik, shkruan GazetaBlic. Ajo organizoi një koncert privat për 100 njerëzit e saj më të afërt. Mirëpo, ajo çfarë ra në sy ishte se Flori Mumajesi nuk ishte një nga të ftuarit e […]

Momenti kur hiqet flamuri kombëtar te “Rrethi” (VIDEO)

Pas gati dy orëve përpjekje, është arritur që të zbritet në tokë flamuri kombëtar te “Rrethi”, në hyrje të Prishtinës, që më pas të zëvendësohet me flamurin shtetëror të Kosovës. Menjëherë pas heqjes së flamurit të Shqipërisë kanë reaguar ashpër disa qytetarë, teksa policia është detyruar ta largojë njërin prej tyre me forcë. Në vendin […]

Thaçi, Haradinaj dhe Veseli, duhet të japin dorëheqje!

Tre krerët shtetëror Presidenti Hashim Thaçi, Kryeministri Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli, të cilët tentuan shfuqizimin e Gjykatës Speciale, është dashur të japin dorëheqje pas dështimit të përpejkjes së tyre për zhbërjen e kësaj gjykate. Kështu konsideron se është dashur të ndodh, ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, i cili është kryetar i Këshillit Kombëtar të NISMA-s. […]

Vidhet flamuri shtetëror te “Rrethi”

Janë ndërlikuar përpjekjet për vendosjen e flamurit shtetëror të Kosovës te “Rrethi”, në hyrje të Prishtinës. Derisa zjarrfikësit po bëheshin gati ta nxirrnin flamurin shtetëror nga një veturë në të cilën po mbahej, ai është vjedhur. Në ndërkohë është shtuar numri i qytetarëve dhe është shtuar edhe qarkullimi i veturave “Te Rrethi”. Pak minuta më […]

Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme

Sa herë flitet për linjat trupore, veçmas për të pasmet gjithnjë mendja na shkon tek Kim Kardashian. Modelja dhe ylli televiziv e njohur që së fundmi u bë nënë e tre fëmijëve, asnjëherë nuk heziton të vije me poza provokative, shkruan Indeksonline. Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ajo […]

Ja pse Luana Vjollca gëzon kaq shumë simpati! (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet e bukur dhe me sharm. Vjollca falë ekspozimeve unike në ekran dhe pozitivitet që përcjellë, ka arritur të fitojë shumë simpati në publik- shkruan Indeksonline. Madje, jo rrallë herë Vjollca është edhe shembull i një femre me plotë stil dhe elegancë. Kjo fytyrë e […]

Ja pse Luana Vjollca gëzon kaq shumë simpati! (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet e bukur dhe me sharm. Vjollca falë ekspozimeve unike në ekran dhe pozitivitet që përcjellë, ka arritur të fitojë shumë simpati në publik- shkruan Indeksonline. Madje, jo rrallë herë Vjollca është edhe shembull i një femre me plotë stil dhe elegancë. Kjo fytyrë e […]