Afërdita e feston më herë ditën e të dashuruarve (Foto)

Afërdita Dreshaj po jeton një romancë të mirë dashurie.

Modelja dhe këngëtarja në fjalë tash e sa vite është në lidhje me hokeistin qek, Jakub Kindl- shkruan Indeksonline.

Çifti në fjalë duket të jenë shumë të dhënë pas njëri-tjetrit, dhe jo rrallë herë publikojnë edhe momente intime.

Ndonëse ’14 shkurti’, dita e të dashuruarve është pas tre ditësh, Kindl ka befasuar Afërditën disa ditë më herët.

“Urime dita e të dashuruarve më herët për mua”, ka shkruar ajo krahas fotografisë./Indeksonline/