Albana Osmani duket joshëse në të kuqe, vë në pah gjoksin atraktiv (Foto)

Prezantuesja Albana Osmani rrëmben gjithmonë vëmendjen e shikuesve me paraqitjet e saj, gjithmonë me stil.

Osmani, vitin e fundit ka qenë shumë e përfolur edhe për kauzën e saj sensibilizuese “Ti je një lule dielli”, kauzë kjo nga e cila ka arritur që të gëzojë shumë fëmijë në nevojë.

Albana gjendet gjithmonë para shikuesve përmes emisionit “Top Show”, ndërsa shfaqet tërheqëse në të shumtën e rasteve.

Së fundmi, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Albana ka treguar se si është dukur në emisioni ne saj.

E veshur me një fustan të kuq dhe të shkurtër, Osmani ka vënë në pah linjat atraktive, gjersa ka provokuar pak me dekoltenë e hapur.

Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit e saj të shumtë, nuk kanë munguar.